Walden Supra Natura G 3030 Ceq

'Elektro Gitarlar' forumunda taureN tarafından 9 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar bugün yeni bir elektro akustik gitar aldım. Çin yapımı ve çok duyulmamış bir markasının olması önyargıyla yaklaşmama neden olsa da iyiki de deneyip almışım dedim.Akustik sesi için bugüne değin kullandıklarımın içinde en iyisi desem abartı olmaz. Bir dokun bin ah işit'in gitar versiyonu, susmuyor namussuz.
    Neler kullandın bakalım? Sorusu için aklıma gelen bir kaç marka/model Takamine GBC7-EG530SC-EG 321C, Yamaha LLX6-FX 370C, Cort Mr Custom-Sfx5, Crafter Fx550eq,..
    Üzerinde Fishman Prefix Pro Preamp var. Godin (Akustik ton olarak kıyaslama hanesine yazmadım çünkü: A6 Ultra, bu kıyaslamaya dahil olacak bir gövdeye sahip değil) ya da Takamine'lerinki kadar gösterişli olmasa da yumuşacık, dinlettiren,dinlendiren bir tonu var.
    Klavyesi çok çok rahat.Çok'u vurguladım zira bir tanesi tam yeterli olmayabilir.
    Deneme imkanınız olursa muhakkak deneyin. Son olarak yanında çılgın bir hardcase ile geliyor gitar. Aşağıda siteden alıntıladığım özellikleri yapıştırıyorum:

Body
    Neck
    Appointments
    • binding: Flame Maple and Wood
    • rosette: Abalone and Wood
    • tuners: Gold with black buttons
    • logo: Pearl
    • bridge: Faceted Ebony bridge
    • saddle: Bone
    • endpins: Ebony
    Finish
    Options