Sahibinden E Her Ilan Verdiğimde Arayıp Beni Darlayan Adam

'Forum Meydanı' forumunda Rick tarafından 11 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

1. Rick

Rick

305
    20
    705
    Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim en doğru yer burası diye düşündüm.Ankara'da Eryaman'da yaşadığını ve Roland Cube 30 'u olduğunu iddia eden ve hemen her amfi pedal vs ilanım için beni arayıp 2,5 saat telefonda darlayan bir vatandaş var.Acaba bu adama denk geleniniz var mı gerçekten çok merak ediyorum.Amfiden konuya giriyor ordan pedallara geçip hangi pedalın ne işe yaradığına dair binlerce binlerce soru soruyor.Gerçekten in midir cin midir merak ettim,ne ilan versem arıyor beni

gruparıyoz ve tunckk bunu beğendi.
  2. adamın adı şevket mi? ya da öyle bişey?

3. Rick

Rick

305
    20
    705
    sanırım adı batsın

4. Rick

Rick

305
    20
    705
    böyle gay gibi bir ses tonu var,uzata uzata konuşuyo

5. Rick

Rick

305
    20
    705
    yok bu o değil o zaman abi ya.bunun 3 senedir bir tane roland cube 30 u var öyle koleksiyoncu gibi bi adam değil,sanırım aynı adamdan bahsetmiyoruz :)

6. onun da vardı roland cube 30 u. sürekli arayıp pedallar hakkında soru sorardı da o yüzden dedim :) o da ankarada :D

7. Rick

Rick

305
    20
    705
    aynen Ankara Eryaman'da bıktırdı beni ya her ilan verişimde aklımdan şöyle bi gelip geçiyo ulan yine arar mı acaba bu deli diye :ROFLMAO:

Flamenco bunu beğendi.
  8. Çözüm söylemler: "Ben bilmem", "Çenen kopsun!!", "Bir daha ararsan numaranı erkekler tuvaletinin duvarına yazar veya müzmin bekar ve şişman kızlara dağıtırım!!!"

Veya ilana "Sen arama ulan Eryamanlı X" yaz gitsin.

TDemirdizen ve Rick bunu beğendi.
  9. Rick

Rick

305
    20
    705

hepsi denendi geçiniz :D:D

10. Engelle numarasını , Artık en basit telefonlarda bile olan bir özellik :D

11. Ya ahahahaa akşam akşam ne güldüm =D​

12. Rick

Rick

305
    20
    705
    hep değişik numaralar kullanıyor.Açma yazıyorum her birini kaydediyorum ama hep başka numara :D

13. :D Bigün buluşun ve tekme tokat dalın hatta bende geleyim nasıl fikir . :D eryaman yakın hem bana elvankentteyim bende

Flamenco ve Rick bunu beğendi.
  14. Rick

Rick

305
    20
    705
    Haha daha ilişkimizi o seviyeye taşıyacak sabrı yakalayamadım :D

15. Geçenlerde 6 Band eq ilanıma telefona baglayıp müzik dinlerken eq ayarı yapabilrmiyim diyen bi adam çıktı :D Ona kesinlikle evet diyip hatta hediye edicem size diyip dövesim gelmişti :D

16. Rick

Rick

305
    20
    705
    ya cahil adam başka onu anlarım biyerde de,bu adam cahil de değil herşeyi biliyo,almıyo,bir amfi ilanı vermiş ve onun üstüne konuşuyorken birden kendini floyd rose konusunun içinde bulabiliyosun mesela öyle bi fetişi var adamın :D

17. Bir daha ararsa özelden numarasını atsana :D evindeki klozetlerden başlayıp mutfakta kullandıgı ocaga kadar darlıyacagım o adamı :D

18. Rick

Rick

305
    20
    705
    haha :D kesin arar,tamam atarım özelden bütün numaralarını

19. Ben de Eryaman'dayım. Acaba yakınımda birisi mi? Kıllandım yahu.

20. Rick

Rick

305
    20
    705
    Sakın abi,aman abi :D hele bi de evine alırsan olacakları tahmin etmek istemiyorum

Bu Sayfayı Paylaş