Başıbozuk( türkçe rock) - izmir

çok teşekkürler... inşallah en kısa zamanda albüm tamamlancak arkadaşlar.kayıtlarımız bitti.mix olayı kaldı artık..Prodüktörümüz ve menajerimiz Ant Balcı ( in spite )'nın desteğiyle olacak bu albüm.şuan herşey yolunda gidiyor.en kısa zamanda raflarda olacağız.

arkadaşlarr az kaldıı yakında bomba gibi çıkıcaksınızz size gönülden inanıyorumm ve sizi çok kocaman sevioomm ulennn...(burç)

bi duyuru..BAŞIBOZUK her çarşamba-cuma-cumartesi 20:30--23:30 arasında ,alsancak-hayalbaz sanat lokalinde ..hepinizi bekleriz

ya beni zaten tanıyosunuz. onur biraz daha yakından belki:) ama bu forumda benim de yazdığım bişey olsun istedim. son yıllarda türkçe rock'ta beni en çok heyecanlandıran gruplardan birisiniz... eminim çok iyi yerlere geleceksiniz. ah bi de dönsem de izmir'e programa gelsem... neyse o da olur inşallah...

başıbozuk herzaman yanındayım :LOL::LOL: cüneyt diodur kim bu die gözde beeeeennnnn bu arada geçmiş olsunn....opus sensiz olcakmış öyle duydum yaa :( :( :(

sonuçların açıklanmasına 1. saat 10 dk kaldı inşallah ilk 40 a kalırsınız :!: kalmanız lazım allahım çok istiyorum ya. valla zaman geçmiyor 12 olsun artık :!:

Geri