Başıbozuk( türkçe rock) - izmir

destekleriniz için çok teşekkürler..ilk 40 daha çok desteğe ihtiyacımız var arkadaşlar..istanbul u 2. kez fethetmeye gidelimm:D:DD:D:

süpersiniz yaa çok tebrikler harika bi sürpriz oldu sabah sabah... çok kutluyorum hepinizi. umarım ilk 10da da görürüz, yarışmadan sonra da çok iyi yerlere gelirsiniz. türkiye'ye döndüğümde sizi tv'de de görmek isteriz...

süpersiniz yaa çok tebrikler harika bi sürpriz oldu sabah sabah... çok kutluyorum hepinizi. umarım ilk 10da da görürüz, yarışmadan sonra da çok iyi yerlere gelirsiniz. türkiye'ye döndüğümde sizi tv'de de görmek isteriz...

tebriklerr :!: ben biliyordum zaten ilk 40 a kalacağınızı hiç şaşırmadım doğrusu. şimdi hedef ilk 10 şimdiden başarılar.. inşallah ilk 10 a da kalırsınız ;)

Ben İstanbulda olmama ramen izmirdeki kardeşlerimin 1. olmalarını bekliyorum.. hekketten güzel olmuş. yarışmayı kazanmanız dileğiyle... Tüm Boşnaklardan Sevgilerle Mismo Bosnak Özkan BİLGE
2xy27j84749402222222222bb9.jpg

İzmire Gelemem, Orda Beni Arıyan Çok izmirin yarısı ile belalıyım :) Kliplerinizi youtubede Görmek güzel olucak..

ewet haklısın kardeşim çalışmak şart inş onlarda olucak :p tekrardan başarılar... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!:

Geri