Vay Be Gitarlara Bak !

'Elektro Gitarlar' forumunda TRM tarafından 13 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

1. TRM

TRM

179
    58
    206
    Arkadaşlar, abiler :) Az önce Face'de gezinirken Seymour Duncan'ın paylaştığı bir gönderide ( ) gördüğüm gitar çok hoşuma gitti bende bağlantıda ki Carvin Guitars bağlantısına tıkladım.Karşıma birbirinden güzel gitarlar çıktı.Tonları nasıldır bilmem ama görünüşlerinin harika olduğu kesin.İşte o gitarlardan bazıları :DAslında daha fazla gitar vardı ama yüklemedi hepsine bakmak için https://www.facebook.com/carvinguitarsofficial/timeline

Ekli dosyalar:

cemborek3, Kutay_, Death ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. "bu akçaağaçlar kendi düşünceleriyle desenlenemez, bu dalgaları bir über yaratıcının vermiş olması gerekir, demek ki Allah var." (Harun Yahya mantığı)

3. TRM

TRM

179
    58
    206
    Bunlarda bir kaç güzellik daha :D

Ekli dosyalar:

Kutay_, Death ve CAJEMIR bunu beğendi.
  4. TRM

TRM

179
    58
    206
    Birde bir sorum olacak.Bazi giarlarda 6 tel varken neden manyetiklerinde altidan fazla miknatis var ?
    (Elimin altinda Turkce klavye yok ondan boyle yaziyorum
    yaziyorum
    yaziyorum)

5.  
    Son düzenleme: 13 Eylül 2014
    TRM bunu beğendi.
  6. Offfffffff. Mavili olan dehşetmiş.

7. TRM

TRM

179
    58
    206
    Hepsi cok guzel ama mavi hollow body teleden bahsediyorsan o ayri

8. TRM

TRM

179
    58
    206
    Biraz araştırma yaptım da Jason Becker müzik hayatını kariyerinin başarılı dönemlerinde yakalandığı ALS hastalğı yüzünden zorunlu olarak bırakmış.Ama ona özel tasarlanmış bir bilgisayarla beste yapmaya devam etmiş.Okuyunca içim burkuldu. :(

9. Carvin yeni bir marka değil. 80lerde jackson/charvel ve kramer ile birlikte en çok kullanılan markalardan. Becker da kullanırdı bir tane, hala evinde duruyor hatta filmde görünüyor.
    O manyetikler duncan parallel axis gibi bir dizayn, carvin dizaynı. Çok pahalı olmayan custom gitarlar ütetiyorlar genelde, mass production yapmıyorlar.

TRM bunu beğendi.
  10. cok güzel

11. TRM

TRM

179
    58
    206

12. Merhaba,

Carvin'i Türkiye'de biz temsil ediyoruz ve Jason Becker signature JB200C gerçekten ilgi görüyor.

13. TRM

TRM

179
    58
    206
    Gitardan anlamayan biri bile sekline semaline baktiktan sonra ilgi gosterir gitara karsi.Bu arada Antalya`da magazaniz var mi ?

14. Alın size gitar.

ESP -E-II - FRX SERIES - E-II FRX FM RDB

cemborek3 bunu beğendi.
  15. TRM

TRM

179
    58
    206
    Al eline cayir cayir cal.

16. Lvl 90 Orc warrior baltası gibi oyh. :nailbiting:

TRM ve richiesamborastrat bunu beğendi.
  17. TRM

TRM

179
    58
    206
    Abi okul gunu gulecegim yoktu

18. Merhaba,

Antalya'da bir mağazamız bulunmuyor ancak Türkiye sathında anlaşacağımız mağazalara ürün göndereceğiz, Antalya'dan bir mağaza ile de anlaşabilmeyi umuyoruz. Bu arada bu sayfada paylaşılan "eniyiteknoloji" sitesil ve yayınlanmış fiyatları bizimle ilgili değil.

Saygılarımızla

19. TRM

TRM

179
    58
    206
    Insallah antalyadaki magazalardan biriyle anlasirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş