Demo Şarkım... Sokaklarda Cìnayet

O

ozhanm1

Merhaba arkadaşlar,
Ben Özhanm,
Londurda yaşiyorum, Turk Rock musik çok severim (Kurban, Malt, Keyfekeder, Hayko, dinlerim)...
arada kenimde musikle uraşirim...

Bu yeni demo şarkım (SOKAKLARDA CÌNAYET), lufen dinleyin ve yorum yaparsaniz çok sevinirim.

(Turkçem süper deǵil :)

...
Oz

İlginç bir çalışma olmuş. Ben vokalleri biraz tekdüze buldum. Diğer enstrümanlar da biraz öyle. Biraz çeşitlilik olsaydı daha dinlenilebilir olurdu bence.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekurler yorum için rpm.

Bu parça daha yeni doǵmuş sayilir, zamanim oldukca deǵiştirmeyi dusunuyorum, yani fikirlerim var parçayla ilgili daha uygulayamadim.

iki yolum var, ya daha aǵir yapacam metal tarz, yada daha soft?

Sence nasil daha iyi olabilir?

ben daha sert dusunuyorum su an, ama gunlu deǵişiyor.

Bence gelecek vaadediyor. Vokal kayıtları için condenser mikrofon kullanabilirsin, daha iyi sonuç verecektir.
Ben senin yerinde olsaydım ingilizce vokal yapmayı düşünürdüm. Hem daha iyi ifade edersin kendini, hem daha rahat hissedersin, hem de burada vokalistlerin yapmayı isteyip başaramadıkları şey ingilizce.
Başarılar dilerim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekurler yorum için cemborek3,

Doğru ingilizce soylediğimde daha rahat olurum, benim ingilizce çalışmalarim var, onlari da ekleycem, daha iyi bir mikrofon almam gerekir ama...

Su an YouTube da bu ingilizce sarkim var, ismi My Life Of Misery... bu da daha çalışmak istiyor, ne yapalim sorun zaman yok istediğim seyleri yapayim... hayat işte.

Geri