Gitar Ekipman Önerisi

'Elektro Gitarlar' forumunda MachoAze tarafından 16 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

1. Merhaba,
    Ben elektro gitar alacağım.
    Bir Eric Clapton hayranıyım. Ve Eric Clapton Artist Series Stratocaster almayı düşünüyorum fakat onu alırsam amfi alamayacağım, bir süre.

Eric Clapton Strat veya
    American Strat + Blues Jr.
    Düşünüyorum. Ama mid-boost ve soft v neck hayranıyım.
    Sizce ne yapmalıyım ?

2. Iki gitari da denedin mi?

3. İki gitarıda şuanlık denemedim haftaya gidip deneyeceğim. Ama seçtiğim gitar eric clapton series olursa roland cube gibi modelleme amfilerini alabilirim. Bir süre idare etmek zorunda kalırım. Bu sıkıntu olurmu yeni başlayan biri için

4. Yeni baslayan biri isen, zaten gitari denesen de birsey anlamayacaksin. Kotu bir ampliden gitarin iyi diye, cok iyi bir sonuc bekleme, zira zincir en zayif halkasi kadar gucludur. Sadece seceneklerin bu ise, kesinlikle Amerikan strat+blues jr. Ama tavsiyem ikisinide ikinci el alip yanlarinada guzel birkac overdrive pedali koyman.

5. aynen katılıyorum ve ikinci el konusunda tavsiyen en azından anlayan birini yanından götürmen sonuçta bunlar az buçuk ucuz şeyler değil malesef piyasada art niyetli (dolandırıcıya yakın) kişilerde mevcut. :/

Bu Sayfayı Paylaş