Bc Rich Warlock Widow Manyetik Önerisi

I

ismailakyag

Merhaba arkadaşlar siparişini verdiğim gitar "BC Rich Warlok Widow" Almanya'dan alıyorum genelde sert müzikler dinlerim (Slipknot vs.) alacağım gitarla sizce onların tonlarına ulaşabilirmiyim? ulaşamazsam hangi marka manyetik önerirsiniz? EMG'leri araştırdım çoğu metal grubu EMG kullanıyor onlar çok pahalı benim fazla bütçem yok ama üzerindeki manyetikleri beğenmezsem 1 ya da 2 yıl sonra manyetik almak istiyorum fazla pahalı olmayan sert bir manyetik önerirmisiniz? Almanya'dan alma ihtimalim yüksek.

Başlangıç seviyesi için extrem şekilli gitarlardan almamanızı öneririm...bir süre sonra elden çıkarıp daha iyi bir gitara geçmek isterken kolay satılabilecek bir gitar olmasına özen göstermek daha mantıklı sanki...soloist kasa olursa ayrıca çalım zorluğu da olmaz ama warlock ya da V kasa gitarlarda hem alım satımda hem de çeşitli çalım şekillerinde zorluklar oluyor...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Manyetikleri degistirmenize gerek yok zaten amfinizde giris segmentindeyse farkı anlayamazsınız.

Manyetik yerine para biriktirip güzel bir gitar ve amfi almak daha mantıklı blackstar ht1 yada ht5 gitar olarakta schecter tempest schecter solo 6 veya schecter hellraiser veya blackjack serileri iyi gider
Amfim "Line 6 Spider IV 15" yani o da giriş seviyesi.

Başlangıç seviyesi için extrem şekilli gitarlardan almamanızı öneririm...bir süre sonra elden çıkarıp daha iyi bir gitara geçmek isterken kolay satılabilecek bir gitar olmasına özen göstermek daha mantıklı sanki...soloist kasa olursa ayrıca çalım zorluğu da olmaz ama warlock ya da V kasa gitarlarda hem alım satımda hem de çeşitli çalım şekillerinde zorluklar oluyor...
Ben büyük bir ihtimal ileride satmam ilk gitarım diye saklarım zaten ben aldığım eşyaları dikkatli kullanırım beni 4-5 yıl idare etsin o zamana kadar güzelce para biriktirip ileri ya da orta seviye bir gitar düşünüyorum kasasınında o kadar sorun çıkaracağını sanmam V kasa olsa olabilir ama Warlock yani sanmıyorum :D

anladiğim kadarı ile elindeki güzel gençlik ve metalhead ruhu yla beraber warlock tip kasalardan hoşlanıyorsun. pek hoş buraya kadar. Ancak şöyle bir gerçek var ki zevkin an be an değişecek, ve eninde sonunda bu önemsiz gitara yaptiğin masrafa üzüleceksin, zaten yukarıdaki arkadaşlarımın belirttiği gibi bu gitara manyetik de taksan elindeki amfiyle farkını anlayamazsın. Sana tavsiyem 2x humbucker, 24 perde bir superstrat tabir edilen gitar al zaman içinde, elindeki gitar, sen de giriş seviyesinde olduğu için seni uzunca süre idare edecektir, zaten gitarının değişim zamanı geldiğinde bunu kendin algılayabileceksin, deneyimlerin ve tecrübelerinin yardımı ile kafanda başka modeller markalar oluşacaktır.

anladiğim kadarı ile elindeki güzel gençlik ve metalhead ruhu yla beraber warlock tip kasalardan hoşlanıyorsun. pek hoş buraya kadar. Ancak şöyle bir gerçek var ki zevkin an be an değişecek, ve eninde sonunda bu önemsiz gitara yaptiğin masrafa üzüleceksin, zaten yukarıdaki arkadaşlarımın belirttiği gibi bu gitara manyetik de taksan elindeki amfiyle farkını anlayamazsın. Sana tavsiyem 2x humbucker, 24 perde bir superstrat tabir edilen gitar al zaman içinde, elindeki gitar, sen de giriş seviyesinde olduğu için seni uzunca süre idare edecektir, zaten gitarının değişim zamanı geldiğinde bunu kendin algılayabileceksin, deneyimlerin ve tecrübelerinin yardımı ile kafanda başka modeller markalar oluşacaktır.
Ben gitara başlarsam metal'i bırakacağımı pek düşünmüyorum ya da en fazla rock'a kadar falan değişir fikrim öyle olursa da zaten ben 4-5 yıl sonra HSH bir gitar almayı düşünüyorum.

Başlangıç seviyesi olan ve pek de işe yaramaz(!) bir gitar olan Warlock ile kaydettiğimiz bir şarkı. Bandrollü albüm olarak da bulabilirsiniz. Consume-They Shall Sufer / Hammer Music 2004. Ha bu arada ekstrem müzik de gririş seviyesi müziktir zaten di mi? Büyüyüp abi olunca Start almalıyızdır.

Edit: Diğer ekipmar: (BC Rich Warlock)>>Zoom 505 >>Marshall VS230 >> Carol Mikrofon >>İnter M 4 kanal Mikser >> Creative AWE64 >>Pentium MMX166 mHz >>Cakewalk 3. Bu ekipmöanların çoğunu artık hurdalıkta bile bulamazsınız :-- )

Son düzenleme:
Başlangıç seviyesi olan ve pek de işe yaramaz(!) bir gitar olan Warlock ile kaydettiğimiz bir şarkı. Bandrollü albüm olarak da bulabilirsiniz. Consume-They Shall Sufer / Hammer Music 2004. Ha bu arada ekstrem müzik de gririş seviyesi müziktir zaten di mi? Büyüyüp abi olunca Start almalıyızdır.

Edit: Diğer ekipmar: (BC Rich Warlock)>>Zoom 505 >>Marshall VS230 >> Carol Mikrofon >>İnter M 4 kanal Mikser >> Creative AWE64 >>Pentium MMX166 mHz >>Cakewalk 3. Bu ekipmöanların çoğunu artık hurdalıkta bile bulamazsınız :-- )
Merhaba eklediğiniz şarkıyı indirdim gitar sesi hoşuma gitti yani adamın falan ne dediği anlaşılmasada gitar seslerini sevdim. :D

antbalci ve izzy arkadaş ben 40 yaşındayım metal ve rock ağırlıklı dinliyor ve çalıyorum ibanez rg 470 de kullandım washburn de maison da jackson da.fender strat ta.. usa 80 üretimi Gibson lespaul gitarımda var....nedir bu klasik strat merakınız anlamış değilim rahat çalınıyor derseniz inanmam pek çok gitar rahat çalınabilir yeterki ona göre tutuş ve düzen pozisyonu alın alete alışın..Warlock vari şekilli gitar büyümüş olgunlaşmış adama yakışmaz adamı bozar derseniz ona da inanmam gitarın şekli yapısı tamamen kişinin kişisel tercihi ve zevk meselesidir...müziğin enstrumanın yaşla alakası yoktur haa biz ağır abiyiz diyorsanız oda size kalsın Nedense türk gitaristlerde var bu şekil yadırgama olayı ağır abi moddları bunuda anlamış değilim ya neyse....gençleri yanlış yönlendirmeyin ilk gitara başlayan biri için şekilde çok önem arz edebilir çalım azmini,şevkini arttırır bu bir gerçektir..Gençlik zaten giriş seviyesi bir gitar bakıyor şeklide hoşuna gitmiş beğendiyse vazgeçirmeye şevkini kırmaya çalışmanın bir manası yok..ben ne gitarlar gördüm 2000 tl lik gitarlara ton ve kalite olarak kafa tutan bu da bir gerçektir her pahalı gitar iyi olacak diye bir kaide de yoktur....

sırf şekli ve tek manyetik tek tarz olduğu için de bu gitarı alacağım yakın zamanda ama ben 40 yaşındayım almasam mı acaba ne dersiniz? :D bu arada alet china crafted 850 tl fiyatı var :D..dış kaynaklı reviewlerde ve video paylaşımlarında F/P olarak çok iyi tonları olduğu söyleniyor ve 39 yaşında olup yıllardır benimle gitar çalan almanyada oturan jackson kelly ve maison V kasa gitarı + beraber laylaylomdan zamanında deli fiyata 2 adet strat ibanez rg 470 alıp mağazayı terkettiğimiz arkadaşım ve kadim dostumun müzik mağazasında bu gitarı denemesi sonucu izlenimleride gayet olumlu..siz demek oluyor ki kaliteden anlamıyormuşsunuz diyorsanızda size şapka çıkartıyorum...yolunuz açık olsun
asobo2.jpg

Geri