Rock mahal(Alternatif,Pop Rock,Roc'n roll) Antalya

R

rockmahal

Rock Mahal 2002 yılı sonlarına doğru Antalya da Ali İhsan(vokal,gitar), Mert(bas gitar) ve Utku(gitar)'nun biraraya gelmesiyle kuruldu. Davulcumuz hariç hep aynı kadro olan gurup Antalyanın en sevilen mekanlarından olan Gizli Bahçe de 2 senedir çalıyor. daha öncesinde ise çeşitli konserler vermiştir. Alternatif,pop rock,rock n roll ağırlıklı çalıyoruz ve insanları gecenin geç saatlerine kadar eğlendirebilme potansiyelimiz var...

Ali İhsan Yüksel-vokal, gitar
Mert Omurcalı-bas gitar
Utku Hacıoğlu-gitar
değişken insan??-davul

çaldıklarımız arasında,
Muse
Plecebo,
Led zeppelin,
Rolling Stones,
Elvis,
Radio Head,
Travis,
Subline,
Nirvana
White Stripes,
Duman,Red Hot Chili Peppers,Cake,The Cure,Mavi Sakal
ve bunun gibi pek çok gurubun güzel şarkıları...
video linklerimiz dinlemek isterseniz
http://www.youtube.com/watch?v=LD9E84JR0zg

çok kez dinledim sizi..d.günümde lambaya püf de yi de söylettiniz bana hehe :) teşekkürler ayrıca..

kolay gelsin arkadaslar..turkrockta antalyadan bi grup gormek güzel..

2 yazdır nerdeyse her gece bu adamlarla ugraşıom sabah 3 lere kadar ama acaip egleniorm yanında içtigimde cabası eger dagılmazlarsa ileride çok ii yerlerde görücegimden eminim herkese dinlemesini tavsiee ederim...antalya gibi bi yerde beni eglendiren yegane insanlarr......saygılar

gitaristinizden biraz daha hareket bekliyorum ama :) sahnede biraz daha canlı dursun ya..vokale laf yok ama :) davulcunz da iyi..denk geldikce izliyoruz..beste olaylarına falan agırlık verseniz de..size ait seyler dinlesek daha memnun oluruz..tekrar basarılar..

tek kelimeyle harika diyebilicemiz rock mahal antalyanın küçük rock kültürüne 2 yıl önce tamamen yeni bi pencere açarak elemanlarının genç yaşlarına raamen alternatif müziin babası olmuştur..brawwoooooo:)

müzik,sahne,repertuar,elemanlar,kalite.. aradıınız her şeyi bu sımmsıcak grupta bulabilirsiniz:p 2 senedir gecelerimizin yegane eğlencesi rock mahal bu sene performansını 51e katlayarak yoluna dewam etmekte..bence genç yaşlarına raamen antalyanın en ii rock grubu :twisted: dikkatle izleyin,,çok ii işlerde görücez biz bu elemanları ;)

tüm özel günleri,arkadaş toplantılarını_ki bu toplantılar genelde habersiz olur,herkes kendini bi anda orda bulur_ ,bilhassa cumartesilerimizi ağırlayan bu mükemmel grup antalyalı rock sewerlerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır..

love song,,cant take my eyes of you daki ağlatan yorum ALİXAN
seven nation army i kendine has çalan,,master of puppets solosunu en harika atan UTKU
by the way,,lambaya püüf de deki muhteşem bas MERT
never there i bilmemesine raamen istek üzerine bi anda çalmaya başlayan yeni dawulcu..

bıkackere izledım sızı provalarınızada geldık arkadaslarla.. vokale bırsey dıyemem guzel perf.
yalcınıda dedıği gıbı gtarısten bıraz hareket beklıyoruz.. söyle bişeyde var hep aynı parçalar dönüyor ya da bana öyle denk geldi.. biraz değistirsenız aslında cok daha iyi olur.. t :D eşekkürler..

ya iyi hoş guzel calıyolar da.antalyanın en en iyi rock grubu demeyelım arkadaslar. rock demıyelim en azından. daha sert calan bir cok grup var antalyada. masum pinokyo diye bi grup var mesela dınledınız mı bılmıyorum. gormezden gelmesek iyi olcak sanırm. alternatıfte ustunuze yok tabı kı ona bisey dıyemem:)

Arkadaşlar RockMahal (Ankara) Tunalı Gölge Bar'da çarşamba günleri program yapmaktadır.Yaz sebebi ile Antalya'da bulunmaktayız.Muhtemelen eylül ayında tekrardan tunalı gölge programına devam edeceğiz.Saygılar..

Geri