Guitar Rig'den Ses Kaydı Almak

Merhaba arkadaşlar, iyi akşamlar öncelikle... Evet başlıkta da belirttiğim gibi guitar rig'den altyapıyla birlikte nasıl ses kaydı alabilirim acaba bilen kullanan birileri varsa bu programı yardımcı olabilirler mi acaba? Guitar rig'i zaten yarım seneyi aşkın zamandır kullanıyorum ancak çaldığım altyapıyla birlikte nasıl kayıt alabileceğimi bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim :)

post yazan butona tıklayıp, kayıt aracını açacaksın, record a girip play e bastıktan sonra kayıt aşaması başlar, altyapı ile çalma ise altyapıyı açacaksın üstüne çalacaksın, kayıt bittikten sonra, audacity gibi programlarla senkronlayacaksın, cubase kullanıyorsan bunların hiç birisine gerek kalmaz, direkt cubase e at altyapıyı, guitar rig i aç, ve kayıda başla.

Dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    30.1 KB · Gösterim: 1,114
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
post yazan butona tıklayıp, kayıt aracını açacaksın, record a girip play e bastıktan sonra kayıt aşaması başlar, altyapı ile çalma ise altyapıyı açacaksın üstüne çalacaksın, kayıt bittikten sonra, audacity gibi programlarla senkronlayacaksın, cubase kullanıyorsan bunların hiç birisine gerek kalmaz, direkt cubase e at altyapıyı, guitar rig i aç, ve kayıda başla.
ben cubase'i bulamadım internette bana bulup linkini atabilecek var mı acaba? çoğu fake linklerin... başka bir yöntemi var mıdır bu işin?

Geri