Les Claypool Metallica'ya Katılmış Olsaydı

'Forum Meydanı' forumunda Manweed tarafından 28 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

1. Evet, Cliff öldüğünde denemelere çağırılmış fakat gruba alınmamış Les Claypool. Eğer Jason Newsted yerine Claypool Metallica'nın yeni basisti olsaydı sizce neler olurdu :)

2. simulating...

J-P, antbalci ve TDemirdizen bunu beğendi.
  3. O denemelerden birinci çıkan Joey Vera idi yanlış hatırlamıyorsam. Gerçi kim gelirse gelsin, Metallica'nın soundu belli. Kimseye de Burton kadar aktif rol vermezlerdi.

J-P ve Flamenco bunu beğendi.
  4. Metallica sirklerde çalıyor olurdu

5. Metallica bu gibi adamları almaz. Bas partisyonları belli adamların.

6. Hetfield'ın Les için "Sen bize fazlasın" mealinde bir şeyler demiş olduğunu hatırlıyorum.

7. Videonun sonlarına doğru bahsediyor Hetfield'in onun hakkında dediklerinden hatırladıklarını. "Les was too good". :D

antbalci bunu beğendi.
  8. İkisinin(Lars-James) egosuna J. Newsted bile epey sabretti ki Les Claypool bunların nazını hiç çekmezdi haklı olarak.

9. Böylece iyi müzisyenin değil sabırlı olup boyun eğenin malı götürmesi de tescilleniyor bir kez daha :D Cliff sonrası kim gelse aynı şey olurdu zaten.

10. Sahneye çıktığında alkış koparacak bir basçı bu gruba uymazdı.

Ve yine de başlığa cevap vereyim: Bence Claypool Metallica'da çalsaydı bugün tahminen 'Claypool'suz bir Metallica düşünemiyorum, keşke ayrılmasaydı' derdim (veya derdik). :)

Manweed bunu beğendi.
  11. Rob ile henüz geç kalınmış değil (=

antbalci bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş