Tecrübeli Büyüklerimizden Yardım Istiyorum :)

• Konuyu açan sarmaskband
  • Başlangıç tarihi
S

sarmaskband

Öncelikle bizim grubumuz geçen sene kuruldu.Yaş ortalaması 17.Biz aslında belli bir repertuar oluşturduk cover ve beste yapıyoruz.Tek sıkıntımız konser ayarlamak.Bunu nasıl yapabiliriz?Biz sahnelerde olmayı isteriz ve yeterli çaldığımızı (17 yaşındaki gruptan fazla bişe beklemeyerek) düşünüyoruz.Hani biz bir yerlere ulaşsak onlar reddetse ses çıkartmam ancak nasıl yapacağız hiç bir fikrim yok.Sadece 1 konser verdik o da özel bir partideydi.Yardımlarınızı bekliyorum.Özel mesaj olarakta atabilirsiniz.Yeter ki yardım edin :))

Provada en iyi çaldığınız 2 3 şarkıyı kaliteli bir kamerayla videoya alın, sahnesi olan barlarla konuşun videoları izletin, beğenirlerse kabul ederler. Bazıları yaşı problem edebilir ama etmeyen illa ki bulunur, gezmeniz lazım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Provada en iyi çaldığınız 2 3 şarkıyı kaliteli bir kamerayla videoya alın, sahnesi olan barlarla konuşun videoları izletin, beğenirlerse kabul ederler. Bazıları yaşı problem edebilir ama etmeyen illa ki bulunur, gezmeniz lazım.
Yaş problemi olur diye çekiniyoruz aslında ama deneyelim onu ne kaybederiz ki :D

arkadaşın dediği gibi, en güzel coverladiğiniz şarkıları demo haline getirip ulaştırabildiğiniz her mekana ulaştırın. Bu arada 17 yaşı bahane etmemenizi öneririm zira 17 yaşında dream theater coverlayan cocuklar var yurt dışında. önceliğiniz kalite olsun ;) eminim iyisinizdir zaten. nacizhane bir öneri sadece.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim ben +18 olayından dolayı ve bu yaşta ne olabilir düşüncesinden dolayı belirtmek istedim.Teşekkür ederim her mekanda şansımızı deneyeceğim.Teşekkürler :)

en kötü ihtimal 18 yaşına kadar it gibi çalışıp, 18 yaşında yardırarak programlar yaparsınız ;) ne demiş gavur. work hard play hard. hiç bir şeyin şevkinizi kırmasına izin vermeyin

Geri