Drive Pedalı Tavsiye

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda GiveİntoMe tarafından 2 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Fender Stratocaster gitarım var usa

elimdekiler

bb preamp overdrive true bypass
    boss eq ge 7
    mooer reverb
    boss cs 3 comp

Drive pedalı olarak uyum sağlayacak birşey arıyorum.Gerçekten iyi birşey arıyorum.Sadece iyi bir drive lazım boost olmasına gerek yok 250 tl bütçem var.

2. amfi nedir?

3. overdrive konusunda da bb preamp ve ts9 arasında kaldım. bb preampa uyumlu 200 tl civarı bir distortion arıyorum.ts9 ile ne uyumlu olur sizce

4. fulltone ocd çok uyumlu. ikisi beraber açınca cayır cayır sağlam bir solo tonu alıyorum strat ile.

5. satılık yok piyasada şu anda

6. Bbpreamp ts9 ikilisi cok iyi anlasir.Beraber cok guzel drive tonu aliniyor.

7. Bütçen uygun olsaydı Fulltone fulldrive ve özellikle Voodoo Lab sparkle drive mod'u tavsiye ederdim, şaka gibi bir alet. Ama uygun fiyata bir şey alacak olsaydım Boss SD-1 super overdrive alırdım. Fiyatının ucuz olması seni kıllandırmasın. Çok başarılı ve birçok amfiyle, set-up ile uyumlu. TS 808'in uygun fiyatlı muadili istersen de BBE Green screamer derim. Naçizane görüşlerim. Kolay gelsin. Sparkle Mod'a bir bak derim.

8. ts-7 kullanıyorum şuan ve resmen aşığım. :) Şöyle diyim bütün ekipmanım satılık o oedal hariç :)

Bu Sayfayı Paylaş