Grubuma Destek

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda bartuger tarafından 3 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

 1. Arkadaşlar 3 senedir aktif olarak çalışan bir grubum var. Yaşlarımız henüz 17-18-19 ve sizlerin desteklerinize ihtiyacımız var. Az da olsa burdaki insanlar bizi dinler, müziğimize yorum yaparsa bu bizim için büyük birşeydir. Grubumun adı The Cherry Pickers. Aşağıdaki linklerden bize ulaşabilirsiniz :)

  Facebook: https://www.facebook.com/TCPBand?ref=hl
  Twitter: https://twitter.com/CherryPickers_
  Soundcloud: https://soundcloud.com/tcp-official
  Youtube: http://www.youtube.com/user/bartuger/videos

  Şimdiden hepinize teşekkür ederiz.
   
  DeathDrain ve forbidden_city bunu beğendi.
 2. Grubunuza destek, evet ama böyle olmaz ki. Forumun belli başlı kuralları vardır. Bir başlığı bir kere açarsınız, insanlar sizi tanır. 3-5 başlık açarak olmaz bu işler.
   
 3. @Can Temtek evet haklısınız kusura bakmayın doğru bölümü bulamadığım için böyle oldu birazdan daha az alakalı olan bölümlerdekini sileceğim zaten.
   
 4. para mı lazım? özelden yaz :cool:
   
 5. @bartuger , böyle bir dünyaya adım atmak üzeresiniz arkadaşlar, hepinize çok kolay gelsin.
   
  sickstrat bunu beğendi.
 6. Grup iş yapar bence. şu şarkı sizinse riffler falan orjinal, ne de olsa daha çok gençsiniz. grup kemik gibi birbirine kaynadıktan sonra daha başarılı işlerin çıkması da çok olası. kafanızı da kendi özgürlüğünüz ve müzikal kalitenizden başka şeylere takmamanızı öneririm nacizhane.
   
 7. Şu soundclouddaki şarkıları bir dinleyelim bakalım!! Beğenmezsen söverim ama, demedi deme :D

  Not: Küçük bir tavsiye. Başlık "Grubumuz TCP", "Yeni Bir Alternative Funk Grubu (veya Oluşumu): TCP" gibi bir şey olsa daha iyi olur bence. "Eternal Complaint" ve Far Away'i dinledim aslında, müziğiniz iyi bence. Oysa başlıktaki ifadede biraz özgüven eksiği var gibi dışarıdan veya yüzeysel bakınca.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş