Vox Actv4un 112tv Kabini Sahibi Olan Var Mı?

'Elektro Gitarlar' forumunda Sarı Kurdele tarafından 4 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Can elektronikle birazcik fazla icli disli oldugum icin :D

Vox'un ACTV4Head modelinin altina uyumlu verilen Vox 112TV kabini sahibi bir forum uyesi varsa onu aramaktayim. :)

Tek ricam İstanbul veya Ankaranin neresinde olursa olsun, ustune gerekirse para vereyim, şu kabini gonul rahatligiyla 1 saat deneyeyim.
    1 saat.

Ayrica 1x10 Night Train Kabini olan biride cikarsa onu denemem de yetebilir.

Var midir bu kabin(ler) sahibi turkrockımda??

2. Vox ile uyumlu Greenback'in var, Allah'tan kork bre utanmaz! :D

MetalPose ve Sarı Kurdele bunu beğendi.
  3. Bizde bu sound arayisi oldukca kabinler bize duvar olur soyle birkac yil daha :D

4. Vakti gelince 4x12 duvarı yaparsın gennnççç!!!

O Greenback'i tut elinde. Yoksa zorla, döve döve alır, parasını da taksit taksit öderim!! :D

Sarı Kurdele bunu beğendi.
  5. Respect cCc :D

hackeiommi bunu beğendi.
  6. Bende vardı bu sabaha kadar maalesef sattım :) Varsa kafana takılan bi soru yanıtlayabilirim elimden geldiğince.

7. Hocam sorum yok sirf soundunu denemek icin.
    Kime sattiniz??

8. Kendisi forumda degil saniyorum. Madem denemek istiyosun can elektronige gidip denesene kim ne diyecek?

9. Orada çok kez bişey denedim ama ikinci elden aldim hiç ordan almadım artık adamlar ben girince denemeye geldiğimi almayacağımı biliyorlar gibi durum :D

10. Almak zorunda degilsiniz, isterseniz her gun saat asiri gidin yanlarina denetmek zorundalar. Babalarinin mallari degil onlar. Denetmiyotlar ise de distributor firmaya oradan da Vox'a bir mail atin. Gerisini onlar dusunsun :)

11. Haklisiniz. Sagolun hocam. Valla siz böyle diyince kapacagim bayram sonrasi amfimi gitarimi gidip deneyeceğim. Tutmayın beni :D (Ama gene de olan bana ulaşsın :D )

12. Still searching...

13. Bende mevcut dostum ancak denemek icin Antakya'ya gelmen lazim :) zira ikametgah adresim antakya hatay

14. Amfi aynisinden var gitari kapip gelin yuk olmasin amfi :)

15. Şu an alanyadayim. Aynı hizadayken bir otobüse atlayıp gelsem mi :)
    Valla keşke ankara veya istanbulda olsaydın hocam. Nasip.
    Sağolasın :)

taratur bunu beğendi.
  16. Valla buyur gel dostum memnuniyetle misafir ederiz her daim :)

Sarı Kurdele bunu beğendi.
  17. Eyvallah lakin Peder bey asar beni. :D
    Çarşamba okul var. Yarında eve dönüş. :)

taratur bunu beğendi.
  18. Upp!!

19. up.

Bu Sayfayı Paylaş