Mesa'nın Son Ürünü "mark V 25"

Dostlar, şehir dışı konserlerimizde ki en büyük sıkıntı şüphesiz ekipmanlarımızı oraya taşımak. Ben şahsen kendi ekipmanlarımı kimseye taşıtmayıp kendim taşıyorum. Bu sebeple gittiğim yere ve oranın durumuna göre ekipman götürüyordum. Örneğin Ankara içi veya arabayla gideceğim yerlere daha rahat giderken, uçakla gideceğim yerlere ekipmanlarımı kargoya vermemek için mümkün olduğunca küçültüp gidiyordum. Bunun için Mesa mini rectifier ideal oluyordu. Sesi, gücü ve boyutu itibarıyla çok başarılı. Ama gittiğim yerde yine uygun bir kabin istiyordum vs.. Mesa'nın bu son hediyesi artık bu sorunu da kaldırıyor. Tonları zaten çok başarılı olan markV 'in minisi yakında ülkemize de gelecek. Amfinin mini rectifiere göre avantajı şu ki, kabine gerek kalmadan direk miksere giriş yapabiliyorsunuz :)

Şu an Amerika satış fiyatı 1300 dolar civarı ama bize 4000TL'den aşağı olmaz sanırım.

http://www.mesaboogie.com/Product_Info/Mark_Series/mark-5-25/mark-5-25.html

İstanbul do-rede ben bu ürünü denemiştim , ve gerçekten enfes bir ürün fiyatını sormadım , Tabi çaldığım ürün bumuydu emin değilim ama görsellere bakarsak aynısıydı şaşırmıştım hatta , mini recto dan sonra bunuda yaptılar diye.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İstanbul do-rede ben bu ürünü denemiştim , ve gerçekten enfes bir ürün fiyatını sormadım , Tabi çaldığım ürün bumuydu emin değilim ama görsellere bakarsak aynısıydı şaşırmıştım hatta , mini recto dan sonra bunuda yaptılar diye.

Bildiğim kadarıyla henüz ülkemize gelmedi ürün. Zira Do-re de bir öğrencim çalışıyor ve ürün giriş yaptığı an bana haber verecek ve hemen gidip deneyeceğim. Dolarında son artışlarıyla mini rec yaklaşık 4000TL oldu, bana da 5000TL den aşağı olmazmış gibi geliyor. Zaten yurtdışı satış fiyatlarında da 300TL daha pahallı MarkV mini.

Transatlantic bile 3400 lira, en ucuz kafa amp. i olması lazım mesanın (yanlış biliyor olabilirim), aşıyor biz öğrenci insanları :( gerçi blues junior 2300 lira civarı olmuş 3400 nedir ki :)

Geri