Jay Turser Jt300 Nasıldır Arkadaşlar?

Bu gitarı almayı duşunuyorum.Aslında bas gitar çalacaktım ama iyice bir araştırınca elektro gitar çalmaya kesin olarak karar verdim.Bu gitarı tavsiye edermisiniz?Butçem bu civarlarda başka gitarda önerebilirsiniz.

bende Sx markasının telecaster modeli var amerikan serisi. inan verdiğim paranın çok çok üstünde bir performans sergiliyor. daha önce squier in telecasterlarını ve meksika fenderleri kullandım meksikalarla her türlü kafa kafaya yarışır. squier standart teleler filan sx in yanında tırt kalır emin ol.

benim fikrim sx de iyidir ama stratımın rengi daha çeşitli olsun dersen jay turser da iyidir ben klavyesini beğeniyorum,güzelce cilalanmış ve rahat geliyor bana,manyetikler çok iyi değil ama götürüyor.bu videolarda stok manyetik kullandım ilerde değiştirecegim manyetikerini,sx telecaster çalıdım açıkçası o da iyiydi fikrim bu kadar düşük fiyata rağmen güzel gitarlar,ben memnunum doğrusu.

Ben SX derim. Tek cümleyle o para için daha iyisi yok. SX lerin güzel olmasının sebebi ağaçlarının gerçek ağaçlar olması. Onun dışında akort burguları ve özellikle elektronik aksamı oldukça kötü fakat kısa vadede bir neck manyetiği takarak oldukça güzel işler yapabilirsiniz.

Elektronik aksam değişimi ve manyetik değişiminden sonra meksika fenderlerle arasında ahım şahım farklar kaldığını sanmıyorum. Parasını sonuna kadar hakeden gitarlar. Denenerek alınması önemlidir. Kötü gitarları da vardır.

Ben SX derim. Tek cümleyle o para için daha iyisi yok. SX lerin güzel olmasının sebebi ağaçlarının gerçek ağaçlar olması. Onun dışında akort burguları ve özellikle elektronik aksamı oldukça kötü fakat kısa vadede bir neck manyetiği takarak oldukça güzel işler yapabilirsiniz.

Elektronik aksam değişimi ve manyetik değişiminden sonra meksika fenderlerle arasında ahım şahım farklar kaldığını sanmıyorum. Parasını sonuna kadar hakeden gitarlar. Denenerek alınması önemlidir. Kötü gitarları da vardır.
Eskişehir de 2.el satın alabileceğim muzik mağazası biliyor musunuz?

Eskişehir de 2.el satın alabileceğim muzik mağazası biliyor musunuz?
Eskişehre yeni taşındığım için neredeyse hiçbir yeri bilmiyorum fakat barlar sokağında arada adını hatırlamadığım bir siyah müzik dükkanında alder /na modeli vardı. Sıfırdı sanırım ama bir gidin görüşün belki uygun fiyata verirler hiç konuşmadım o gitarı.

Eskişehre yeni taşındığım için neredeyse hiçbir yeri bilmiyorum fakat barlar sokağında arada adını hatırlamadığım bir siyah müzik dükkanında alder /na modeli vardı. Sıfırdı sanırım ama bir gidin görüşün belki uygun fiyata verirler hiç konuşmadım o gitarı.
sanıyorum diyafram'dan bahsediyorsunuz. sahibinden.com'da dükkan açtılar, oradan takip edebilirsiniz: http://diyaframmuzik.sahibinden.com/

Geri