Deniz Sayman

Sırmalı isimli rock grubunun gitaristi.Şarkılarını gerçekten çok seviyorum mutlaka dinleyin özellikle bu adama,gitar çalışına hastayım.Bu grup ve deniz sayman ın geleceği çok parlak bence siz ne düşünüyorsunuz?

Sayman'ın ve Sırmalı grubunun parçaları forumda biliniyor, kendisinin ilanı vs de. var. Forum gayet aşina bu isme yani:)
Bence de çok iyi gitarist ve iyi işler yapacak. Yapıyor da hatta.
Ama çaldığı grup için aynı şeyi söyleyemem. Şarkılar zayıf, vokal de çok sıradan.

Zaten Sırmalı aslında vokalistin "grubu". Neden mi ? Çünkü grubun adı, vokalistin soyadı:)

Ben de size şunu sorayım: Deniz Sayman çalmıyor olsa, bu grubu yine de dinler miydiniz ? :)

Geleceğinin parlak olmasını vs. bilemem ancak benim pek etkilendiğim biri değil gitara dokunuş açısından. Tertemiz çalıyor bile olsa, ülkedeki pek çok gitariste kıyasla çalımından ve yorumlama becerisinden etkilenmiyorum. Kuru geliyor bana fazlasıyla. Madem görüş sordunuz ben de söyleyeyim dedim. Bunlar Youtube videoları için tabi.

Bu yorumlama konusundaki düşüncem, Sırmalı için de geçerlidir. Dinlerken kaptıramayacaksam, 'vay güzel düşünülmüş' diyemeyeceksem, grup tertemiz sound'lu bir performans da paylaşsa, albüm de yapsa önemli olmaz benim için.

Basit bir eleştiri işte:) Seveni bol orası kesin zaten, ben düşüncemi paylaştım.

Geri