Joey Jordison Slipknottan Atıldı

Şimdi bu Ömer denen arkadaş -ki adamın gerçek adı Ömer mi, Murat mı, gerçek kişi kim, onu da anlayamıyorum- birkaç saat önce üye olmuş Rakırmenn adlı üyeyi görünce "Vaay Murat ağabey" filan diye giriyor ha hani cümleye... Şimdi insan soruyor: "Ulan bunlar bir birini nereden tanıyor? Başka bir forumdan, üye adıyla mı tanıdı acaba?". Üşenmedim, araştırdım, turkrock forumundan başka hiçbir yerde Rakırmenn üye adıyla kimseye rastlayamadım. Ayrıca noktalamalardan sonra boşluk kullanmama hadisesi, her üç karakterde de kendini gösteriyor.

Feysbukta sahte erkek profilleri açıp kendi fotoğraflarını beğenen kadın gördü bu gözler.

Yine de dalga geçmeyelim efendiler. Belli ki ciddi bir rahatsızlık. Allah yardımcısı olsun.

Selamlar tekrardan,

Elinize geçen bilgi nedir pek bilmiyorum.Aslına bakıcak olursanız pek de anlamam bu işlerden.Ama 3.bir hayali platforma ihtiyacım yok.Teşekkürler yorumunuz için bu arada :D

Oba,Murat abi nerelerdeydin sen ya,sweeplerde,legatolarda yüzerken unuttun tabi :cool: Düşünüyorumda haklılık payın var abi.Ama tabi en iyi sen bilirsin.Sadece grubu sevdiğimizden bitmesine istemeyerek göz yumuyoruz gibi birşey :D
Sweep de artık vefa gibi sadece bir semt ismi Ömercim sen Murat abine bakma dün gece pentatonik gamları fazla kaçırdı herhalde, hep diyorum tek gam çalışın karıştırınca çarpıyor diye. Ama bu ne serkeş hayat, bu ne kopuk hayat, bu ne bohem ya? Bankamatiğe döndü senin laptop artık biz de tüm foruma girişleri kartla oradan yapacağız herhalde. Hele o psikiyatrist (asıl meslek fizik tedavi herhalde, omzum çıkarsa sendeyim haftada bir halı saha maç yapıyoruz artık) yok mu bayıldım, 'Atom fiziğine de profesörlüğe de nalet olsun' dememiş yemiş yutmuş wikipedia'yı doktor çıkmış... Bir sonraki karakteri bizim evden yaratabilirsin istersen, Polatlı şurası... İmla hatalarını düzeltmek de benden.

Son düzenleme:
Geri