Selamlar Aranıza Yeni Katıldım

'Forum Meydanı' forumunda Umut98 tarafından 18 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

 1. forum dikkatimi çekti çok iyiye benziyor biraz geç kalmış gibi hissettim kendimi ama umarım güzel vakit geçiririm genellikle Anadolu Rock'a yatkınım. bana birazcıkda burayla ilgili bilge veririseniz çok daha iyi olur :)
   
  saftirik elmer, Khan ve Kutay_ bunu beğendi.
 2. Forumdaşların affına sığınarak "foruma hoş geldiniz" diyorum, geç olsun güç olmasın. Forumda çoğu konuya ait yıllarca birikmiş bilgi mevcut, diğer konularda da forum sakinleri yardımlarını esirgemeyecektir diye düşünüyorum. Hele ki forum habitatına biraz alışınca forumdan daha fazla keyif alacağınıza eminim :D
   
  Khan, Kutay_ ve Umut98 bunu beğendi.
 3. Forum panallerine bakıyorum gerçekten çok iyi çok gelişmiş
   
  Khan bunu beğendi.
 4. Turkrock candır. Hoşgeldin. :)
   
  Khan, Buried ve Umut98 bunu beğendi.
 5. Foruma hoşgeldin. Burası bir müzik forumu evet ama, afedersin delisi de bol velisi de. Gencinden yaşlısına bir sürü zibidi toplanmış, kimi uzun saçlı, kimi afedersiniz keltoş, müzik konusunda tartışıyor, bilgi paylaşıyor, kimisi kafayı yemiş, amfi ve pedal yapıyor. Neyine ise artık, fakir midir nedir aferdersiniz, dükkandan almıyor, ekonomiye can vermiyor :D

  Arızamız az değildir yalnız. Amacı düzgün, artniyetsiz olsa da tarzı agresiftir, denk gelirseniz şaşırmayınız afedersiniz.

  Bazıları da çıkıyor, arada afedersin, troll müdür, ogre midir, şizofren midir belli değil, iki ayda bir "yok evde ecinni belirdi, yok satanik arkadaşım imana geldi, komşunun kızı kedi keserken çarpıldı" temalı başlıklar açıyor, bize ibret pompalamaya çalışıyor ama, rocker adama kolay mı "Süphanallah, ibretlik paylaşım gardaş" dedirtmek?

  Alım satım tarafımız çeşit açısından zengindir. Ekonomik krizlere ve Lidyalılara inat takas ile de yürütürüz işleri.
   
 6. Adın, Wolfgang Amadeus Mozart olsaydı geç kalmışın derdim... Hoşgeldin! Forumda her konuda bir "bilge şirin" mevcuttur. Keyfine bak!
   
  Umut98 bunu beğendi.
 7. @hackeiommi has arrived :D

  Turkrock iyidir, dostlar arasında sataşmalık başlığığı olan kaç forum var? :)
   
  hackeiommi bunu beğendi.
 8. Ahahah yorumlar harika olmuş hoşgeldin dostum bu arada ! :)
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş