Markası Fender Olmayan Telecaster Gitarlar...

Şimdi efendim ben ilk fırsatta bir ABD seyahati yapmak istiyorum oradan hareketle kendime bir Tele alayım dedim ve alternatiflere de bakıyorum tabi. Enteresan gitarlar ve yapımcılar var. Buraya not düşelim diye başlık açtım. Özellikle fiyat anlamında makul olan gitarlar önceliğimiz ama onlardan çok yok bir de makul kime göre neye göre... İlki Bob Logan ki bu abi güzel stratlar da yapıyor fiyatları pek uygun.. Bu 759 dolar gayet vintıc bir gitar sipariş vermemek için bir elim diğerini tutuyor resmen...

SHERWOOD%20GREEN%20S-N-14642%20ELECTRIC%20GUITAR%20PHOTOS.jpg

Son düzenleme:
şöyle oturup amerikan standart fender ile kafa kafaya vurup almak lazım zira 800 ler 900 ler amerikan fender stratların amerika fiyatlarına yakın. ama tabik bunların tipi ayrı güzelmiş ^^

Hayrettir Ibanez'in Tele modeli girmemiş potaya :)
RG'den Tele'ye geçiş de bayağı bir değişim hani... Hayırdır ?
Bir başlıkta vardı galiba bunun nedeni ama şimdi anımsayamadım:)

Üstad gitar çalmak oldu mu sana sorardım ya sen Telecaster sevmiyorsun. Ben de Satriani'ye gittim o da aşağıdaki videodan bana seslenip (3.06 dan itibaren) dedi ki 'Its the king. You never master the telecaster.' Bu bir ışık oldu bir çılgın projeye girişeyim dedim.

Bir de duble neck manyetikli, ibanez saplı bir telecaster hayalim uzun zamandır var aşağı yukarı şöyle aşağıdaki gibi bir şey. Fakat dediler ki wizard neckle Margaret Thatcher da solo atar petrol borusu gibi tele sapıylan çal da görelim, ben de çok içerledim ve bu başlık vücuda geldi. Bilmem tatmin edici bir yanıt oldu mu?

38255

Geri