Line6 Ux2 Kurma Sorunu

Ürün elime bugun geldi 2.el den almıştım satan adamla beraber internette baya bir uğrastık teamviewer bile kurup yapmaya çalıstık ama bir türlü hesapta line6 yi kayıt ediyoruz pedal bekliyor olarak gözüküyor ibrelerin yanı kırmızı yanıyor driver kurmamıza rağmen usb falan mı görmüyor acaba kartı için içinden çıkamadık yani daha önce kullanan bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi bizde kuralım

Filtreli usb kablosuyla deneyin bir de. Ayrica Line 6 urunler alan kisi adina Line 6 sitesinde kayit ediliyor kullanmadan once. Dolayisiyla belki satan kisinin o kaydi kaldirmasi gerekiyor olabilir.

line6 monkey 'i kurup dene her şeyi. ayırca belli bir limiti var o kartı kurmanın eğer çok fazla bilgisayarda kurulmuşsa ticket atman lazım line6'a

İyi günler ben de az önce tekrar kurdum izlediğim işlemi size anlatayım. Öncelikler her driver ı baştan Line 6 sitesinden sizin aletinize uygun olanı bulup indirmenizi öneririm. Ben şu sırayı izledim:

Line 6 Monkey
Line 6 Drivers
Line 6 License Manager
Pod Farm

Ayrıca Monkey i yükleyince üst kısmından kullanıcı adımı ve şifremi girdim. Bu sırayla yüklediğimde bir sorun çıkmadı bende. Sorun olan adımların Monkey de ünlem olarak gözükmesi lazım zaten. Onun dışında kurulum sırasında sizden kabloyu çıkartmanızı ve bir kaç adım sonra takmanızı istiyor onlara da dikkat ederseniz normal şartlarda sorunsuz kullanmanız lazım.

İyi günler ben de az önce tekrar kurdum izlediğim işlemi size anlatayım. Öncelikler her driver ı baştan Line 6 sitesinden sizin aletinize uygun olanı bulup indirmenizi öneririm. Ben şu sırayı izledim:

Line 6 Monkey
Line 6 Drivers
Line 6 License Manager
Pod Farm

Ayrıca Monkey i yükleyince üst kısmından kullanıcı adımı ve şifremi girdim. Bu sırayla yüklediğimde bir sorun çıkmadı bende. Sorun olan adımların Monkey de ünlem olarak gözükmesi lazım zaten. Onun dışında kurulum sırasında sizden kabloyu çıkartmanızı ve bir kaç adım sonra takmanızı istiyor onlara da dikkat ederseniz normal şartlarda sorunsuz kullanmanız lazım.
Şimdi sizin cevabınızın üzerine yeniden denedim ama driver yüklü değil diye gösteriyor alet tekrar kirımızı yanıyor

Dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    22.8 KB · Gösterim: 477
Geri