Prison Break

'Forum Meydanı' forumunda BloodyPoem tarafından 20 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu

1. arkadaşlar bu başlık açıldı mı bilmiyorum.eğer açıldıysa çok özür dilerim.hemen çöp kutusuna atabilirsiniz.bütün sayfalara bakmaya üşendim :oops: aranızda prison break bağımlıları var mı :?: tekrar bölümleriyle pzt-cuma 21:00de,cnbc-e'de.şiddetle tavsiye ediyorum
    NOT:Kesinlikle wentworth miller için izlemiyorum :!:

2. t5rtu

3. Re: prison break!!!

geçen hafta keşfettim diziyi gecenin bir buçuğunda zap yaparken... artık haftaiçi her gün gece bir buçukta izliyorum :)
    ben de wentworth miller için izlemiyorum ama sırf onun için bile izlenir yani dizi. off...

4. ya bu konu uzerine birçok yapım yapıyor amerikan kanalları ama genelde surukleyici oluyor ben de elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum

5. Güzel bir dizi ama sıkı takipçisi değilim, denk gelirsem izliyorum. En son kaçtılar dimi?

6. wentworth miller için izlemeye başladığım,
    ama ikinci bölümden itibaren, konusu, temposu, senaryosu kısacası bir diziyi oluşturacak bütün etkenler ve wentworth miller 8) nedeniyle izlediğim dizi...
    kaçırmayın derim ben

7. ben de rastlarsam izliyorum da birsey soracagım simdi burda ırkcı ve oglancı bir tip var bir ara bunlar scolfieldla iyiydiler gecen gun izledim dusmanlar... anlamadım diziyide fazla takip etmedigim icin bilmiyorum...

8. lexi

lexi

4
    0
    300
    ben de kaçırmamaya çalışıyorum.açıkçası wentworth miller olmasa kesinlikle izlemeye başlamazdım, ama soradan konusu,akıcılığı falan çok hoşuma gitti artık hep seyretmeye başladım.

9. ya aslında dost degiller ama o i.ne scolfield in kaçış planını ogrendi ve onlarda onu da takıma almak zorunda kaldılar dolayısıyla iyi geçinmek zorundalar

10. t-bag :lol:
    adam muhteşem rol kesiyor dizide. son tekrar bölümlerinde fena dayak yedi ama:)
    inanılmaz sürükleyici.....

11. aslında konu olarak çok bi artısı olmasa da kurgusunu ve atmosferini o kadar iyi monte etmişler ki seyirciyi kendine bağlıyo dizi.. gerile gerile bi hal oluyom, özellikle ilk sezonun son bölümlerinde nasıl kasılmıştım yaw...

dizinin ikinci sezonu da sonunda başladı arkadaşlar abd'de.. uzun bekleyişten sonra ilk bölümünü izledim bugün rahatladım walla :)

12. ya bişey sorcam.bu dizi niye üç yıl öncesine döndü.dizinin birinci sezonu bitti de başa mı döndü anlamadım.anlayan varsa beri gelsin.

13. ya tekrarları gösteriyorlar şu an sanırım

14. hapisane filmlerine hayranımdır zaten bi arkadaş sayesinde birinci sezonu edindim 3 günde bitirdim ama bende bitti karekterler çok yakışmış hele "John Abruzzi" rolunun adamı resmen sabırla 2. sezonu bekliyorum...

1. sezonu bitirdikten sonra bi de Esaretin Bedelini izledim tam oldu 8)

15. severek izlemiştim bende.ama sonlara doğru birz fazlamı uzattılar ne ???

16. hiç bir bölümünü kaçırmadım yeni sezonu dört gözle bekliyorum...

17. ya arkadaşlar şiddetle ve hiddetle tekrar soruyorum.bu diziye neler oluyo.geçen cuma 3 yıl öncesine döndü dizi.şimdi tekrar kaldığı yerden scofieldın vücudunun yandığı yerden devam ediyo.biz gece mışıl mışıl uyurken bu adamlar prison breakin 3, 4 bölümünü ardarda falan mı gösteriyo nedir anlamadım.bi daha soruyorum.bu dizide neler oluyo :?:

18. yok ya dizi kaldığı yerden devam ediyor hep :)

19. ben cnbce'den takip etmiyorum, walla çok fazla da hatırlamıyorum izleyeli çok oldu ama bi bölümünde scolfield'in fox river'a girmeden önce yaptığı hazırlıklar, ne biliim abisiyle olan geçmişi, abisinin veronicayla olan geçmişi, hatta ve hatta diğer mahkum arkadaşlarından da bazılarının nasıl fox river'a düştüğü gibi konuları içeren bi bölüm vardı..heralde ona denk gelmişsin..sadece tek bi bölüm, flashback gibi, sonra kaldığı yerden devam ediyo..

20. bu akşam kaçtılar hadi hayırlı sanırım haftaya yeni sezon başlıyor heyecanla bekliyoruz bakalım ne olacak?

Bu Sayfayı Paylaş