Greatones(nu-metal/hardcore) - izmir

GREATONES e hep destek tam destek arkadaslar artık yapın biseyler bak sizi bekleyen insanlar sabırsızlanmaya basladı valla ankaralı kardesınız(ben)de büyük bi heycanla beklıyo demolarınızı :)

ve mkrn sana sunu söyleyım greatones karsıyakada çıkamamıs olabılır ama öyle bi zaman gelcekki çıkmadığı festival kalmıycak bunları söylüyorum ama lütfen yalnıs anlama beni

mkrn karsıyaka ya cıkacaktık ama olmadı ama sunu soyluyorum cıksaydık en ıyı grup bız olacaktık cunku bıızm caldıgımz sarkıları kımse calmmamıs sarkılarımıza cok guvenıyoz ama olmadı aceel etmıyoz saglam adımlarla gelıyoz bızı bekleyın

ızmır 1 hafta da 2 fexstıval oldu ıyı hos ama bı tane hard core grubu cıkma dı,1)hard core grubu cıkmadı 2)hard core dıuye cıkan gruplar penatagram ve nırvana calmaları bıız sasırtı yanı zımır bu kadar hardcore fakıurı bı sehır oldugunu bılmıyoduk bızım bıldıgımz hard core grupları MUDVAYNE DEFTONES KORN VS calar
bız< boyleec gorduk bzı zımır ın en ıyı hardcore gruplarından bırıt olmaya aday ız hem repertuar hemde enerjı bakımından ,bas olayını halleder halletmez en kısa zaman da merak edenlerımızın karsısına cıkaca z ızmır e ıtyı hardcore dınletmek ııcn hepınıze tesekkurler

grubuz bır bascıyla haftayua studyo ya gırcek eger kı umarım anlasırız zaten sben sımdıden anlacaz umuyorum artık bascı aramaktan bıktık hemd ehardcore dınleyıcısı olması bıız yakın duruyo

almanya gitaristimsin canim cigerimsinde bu kadar berbat yazma be tercume edeyim bari :D
izmir de 1 haftada 2 konser oldu ama bir tane hardcore grubu cikmadi
1) hardcore grubu cikmadi
2) hardcore diye cikanlar pentagram ve nirvana caldi bizi sasirtti izmirin bu kadar muzik fakiri oldugunu bilmiyorduk bizim bildigimiz hardcore/nu-metal gruplari
mudvayne
deftones
korn vs.
biz izmirde ki en iyi hardcore gruplarindan biri olmaya adayiz bas olayini hallettigimiz zaman sahnede bizi de goreceksiniz

benim yorumum biz ilk iki gruptan daha iyiyiz bunu cok rahat soyleyebilirim su an 3 kisiyiz ama(4 olduk gibi uzun hikaye o bas isi) onlardan daha iyi caliyoruz hemde gitaristimizin s101 gitariyla(ozellikle bu kelimeye dikkat edin S101) ama buradan bir kez daha soyliyelim MUG cok basarili vokali ozellikle harika ve tabiki Makine ozellikle grup elemanlarinin sakin durusu olay cikmasi onledi bence

Sert kalin(simdi aklima geldi soyliyeyim dedim :D)

hadı abı beklemedeyım güzel haberlerınızı beklıyorum burda buarada bende alman asıllıyım zor düzelttim türkçeyi hala takıldığım seyler oluyo :LOL: :LOL: tekrar hepınıze basarılar çıkın artık piyasayada su izmir tayfasına hardcore dınletın artık ya

evet ya cok belli oluyo degil mi yakinda turkce kursu verecem elemana neyse basist olaylarini hallediyoz gibi oluyo(gerci bu oncdeden de olmustu :D) bakacaz artik

çağrı ben yarın izmire geliyorum bi konusalım hüsoyada söle bi prova alsın baslayalım çalısmalara artık ya atalım sahnenin tozunu :LOL: buarada İZMİR umarım bigün bizi dinleme sansı bulursunuz bizde huzurlarınıza çıkmayı isterız güzel bi gün yasatabiliriz sizlere görüsmek üzere İZMİR tayfası tabiki kardeslerım sevgili GREATONES :twisted: buarada sizi sallamayanın sallancak bi yanı kalmamıstır bunuda unutmayın HADİ MÜZİÐİNİZ BOL VE SERT OLSUN :twisted: :twisted: :twisted:

hocam ayıp ettın her zaman gel ya :D ayrıca grup olarak da sızı beklerız ızmır ı sallarız bz bı bascı olayını halletık mı hem ankarayı hem ızmır ı sallarız az kaldı bıraz daha sabır heerkese sevgıler

evet greatonesin yenı basscısı benım :LOL: :LOL: buarada hüseyin izmire gelmeyi çok isterız dostum ve sizinle aynı sahneyı paylasmak güzel olur çünkü izmirin en kral hardcore grubuyla güzel bi gece yasarız ve sizlerı ankarayada beklerız

çağrı bana en güzel tesekkürü yılmadan müzikle yolunuza devam edıp sahnede verırsınız çünkü türkiyenın bu tarz gruplara ihtiyacı var biz ankarada sizde izmirde bu gruplardan 1 i olmlak için çabalamalıyız ve bende sizlere teşekkürederım

agabı tekrrar saol konser olayları yavas olacak bascı olayını hallettık sayılır tabı aksılık olmazsa sonucta cok yenı grup sayılırız sız de destek olunca bıze daha fazla calısma ıstedıgı gelıyo kımsenın guvenını bosuna cıkarmamaya calısacaz

iste budur ya kardeslerım benım hep böle devam edın emın olunki basarıya daha çabuk ulasıcaksınız ve emin olun çok zevk alıcaksınız ve gün gelicek bu sorunlu günlerınızı düsünüp gülüceksiniz izmir azkaldı GREATONES bomba gibi gelicek hiçkimsenın süphesı olmasın :twisted: :twisted: :twisted:

tesekkurler agabı saol zaten bascı olayoını halelttık sayıulır her konuda anlastık artık bascıyla calısmalrımıza katılacak artık daha fazla calısmaya kalıyo ısımız tesekkurler herkese

Geri