ankara'da gitar ustasi

'Elektro Gitarlar' forumunda baltapala tarafından 22 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu

1. selam herkese,
    kenan usta su anda yeni is kabul etmiyor. kalin tel takip sap ayarini bozdugum bir gitar var. ankara'da bu isi icin onereceginiz baska bir gitar ustasi var mi??

2. oo kenan usta bakmıyorsa yandık benim de bu aralar bi işim olcaktı onunla tühh iyi olmuş bu başlık

3. gitarın iyi ise başkasına elletme derim......

kenan abi ankara da değil türkiye de tekdir....

4. -İyi hoş ustadir da kenan,arada sırada iş kabul etmemesi -daha dorusu arada sırada iş kabul etmesi- insanı üzüyor biraz.

5. Bu aralar çok yoğun olduğundandır...

6. ciragi yokmu bo ustadin ya? :lol:

7. ya fret değiştircektim bende :( off ya

8. hala yeni iş kabul etmiyor mu? Bayadır uğramıyorumda...

9. 11 eylule kadar kabul etmıyor ne yazıkkı..

10. Evet,11 Eylül olaylarını protesto amacıyla yapmış onu :)

Mesela.

11. -Hayret birşey cidden. :evil:

12. Arkadaşlar Kenan ustanın veya Evrenselde çalışan birinin Babası vefat etmiş herhalde o yüzden dükkan kapalı. Bilginize...

13. Evrensel muzik 11 eylule kadar kapali. 15 eylul'e kadar da yeni is almiyorlar....

14. benim bu ara gitmem gerek kesinlikle, şu anda Kenan usta iş kabul ediyor mu? Kabul etmiyorsada güvenilir birisi lazım yaptırabileceğim

15. peki kardeşlerim bu işi istanblda yapabilcegimiz neresi var? bikaç isim var yuksel(ama pek saglam deilmiş yamuk iş yapıyomus) erkan rıfat ekrem bide kadıkoyde galiba murat, ve luthier galiba? bide cok param gidermiki? 50ytl civarı tutsa opup başıma korum ama 100-150ytl diyolar yau?

16. bi arama yapsan bence istanbul hakkında ankara konulu başlıklardan çok daha fazlasını bulabilirsin :wink:

17. kenan usta su anda is kabul ediyor. yalniz son gordugumde sirada bekleyen gitarlar kapidan tasmak uzereydi. en az bir hafta beklemeyi kabul etmen lazim.

18. yaptırmak istediğim işi o yapsın iki haftada beklerim.

19. sap ayarını kendin yap. forumda aratırsan bulursun nasıl yapacağını.

20. biraz alakasız olmuş galiba :wink:

Bu Sayfayı Paylaş