Aferim

C

CoJoNeS

Grup 2004 senesinde Vokalde Haşim , Gitarda Refik , Bassda Tolgahan , Davulda Serdar şeklinde kuruldu.Daha sonra bass gitara hakkı davulada halil girdi. Ve bi konser arifesinde klarnet ve saksafon çalan Erenin girmesiyle müzik yapmaya devam ettiler bu gençler. Daha sonra yine bir konser arifesinde gitarist Refik gruptan ayrıldı.Onun yerine gruba Volkan girdi ve yine bir konser arifesinde Volkan gruptan ayrılmış olup onunda yerine şuanki gitaristimiz olan Emre dahil oldu.

Şuanki kemik kadro kimsenin gruptan ayrılma gibi bi lüksü yoktur. Biton bar programı ve bir çok konser vermiş olmakla şuan kendi bestelerimiz üzerinde uğraşmaktayız. Tarzımızı rock&roll ağırlıklı,blues , hard rock olarak tanımlayabiliriz. Ama hepimiz ayrı tarz müzikler dinledimiz için ortaya biraz farklı bir müzik çıkmakta. Çaldığımız coverlar genelde her program farklı olur birebir şarkı çalma taraftarı değiliz grup olarak.Kendi yorumumuzu katmak daha büyük bir haz veriyor bize. Ve son olarak grubumuzun göz bebeği Göksu katılmıştır aramıza geri vokalde.. Kendisi grubun pırlantasıdır. 6 kişiden oluşan grubumuzda 6 ayrı insanın her olay karşısında nasıl aynı şekilde düşünebildiğini hala anlamıyorum. Galiba grup dedikleri böyle bişey birbirimiz için yaratılmışız eheh

Vokal:Haşim TOZLU
Geri vokal:Burcu Göksu USTAOÐLU
Elektro gitar: Emre DEMİREL
Klarnet-Saksafon : Eren ÖZTEKİN
Bass Gitar: Hakkı SUCUGİL
Davul: Halil Ertunga KARACA

Demolarımızı www.aferim.net adresinden indirebilirsiniz....

haşimooo,
vay be, bugün tesadüf, yolda üyrürken muğladan bir arkadaşı gördüm. hiç alakasız bir yerde. sizin kulağınızı çınlattık, hatta bar açmışsınız falan bir ara muğlada. tesadüfe bak. şimdi de buradasın.

(gerçi ben haşim farz ederek yazıyorum ama, değilse idare edin :) )

başarılar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Grup Muğla Üniversitesinde okuyan 6 öğrenciden ibaret :) Yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hokus-pokus demiş ki:
haşimooo,
vay be, bugün tesadüf, yolda üyrürken muğladan bir arkadaşı gördüm. hiç alakasız bir yerde. sizin kulağınızı çınlattık, hatta bar açmışsınız falan bir ara muğlada. tesadüfe bak. şimdi de buradasın.

(gerçi ben haşim farz ederek yazıyorum ama, değilse idare edin :) )

başarılar.

cengizim ben haşim
bu bizim davulcu halil:) ama mesajını aldım:)

Geri