Lambalı Kafa Amfi Ve Ev Için Kabin Tavsiyesi

Bursa'da üniversite okuyorum.altımız üstümüz tıpçı.şöyle ev için uygun kafa-kabin arıyorum.Yani kastım volume düşükken iyi bir performans alabileceğim,Boyutu taşıması kolay kafa-kabin kombinasyonu.Kafa olarak lambalı alacağım.Laney cub head tavsiyesi aldım.Mooer Little monster,Orange için de övgüler aldım.İkinci el 500 - 300 arası bir aralığım var fakat kabin fiyatlarını bilmiyorum.Kabin ne kadar taşınabilir(eşek ölüsü gibi değil de, cici,tatlı,şımarık ama idarelik birşeyler).Bir ikinci sorum ise, Drive'ı kafa amfiden alsam , soloda bir overdrive pedal ile boostlasam ne kadar verimli olur?Drive yeterli olur mu,Kafa amfilerde overdrive kanalı olan var mı yoksa overdrive'ı pedaldan, drive'ı kafa amfiden mi alıyoruz.Gördüğünüz gibi bu konuda batakta batan adam kadar bilgim yok.Anneye anlatır gibi anlatırsanız sevinirim.

Lambali ampli olsun illa diyorsan kendi denedigim ve ev ortaminda kimseyi sinir sahibi yapmadan çalip dinleyecegin iki amplifikatör var ama malesef fiyat istedigin gibi degil (laney studio ve engl ironball) ama lambali amplifikatörde üniversite ortaminda,yurtta yada küçük bir odada randiman almak çok zor is benim tavsiyem bu tür ortamlarda yamaha thr amplifikatörlerdir.

VOX lil' night train ve V110NT kabin kullanıyorum.çok memnunum istediğinde kulaklık opsiyonu var.ikinnci el ucuz bulursan tavsiye ederim.Gain tonları mükemmel bir amfi

Lambali ampli olsun illa diyorsan kendi denedigim ve ev ortaminda kimseyi sinir sahibi yapmadan çalip dinleyecegin iki amplifikatör var ama malesef fiyat istedigin gibi degil (laney studio ve engl ironball) ama lambali amplifikatörde üniversite ortaminda,yurtta yada küçük bir odada randiman almak çok zor is benim tavsiyem bu tür ortamlarda yamaha thr amplifikatörlerdir.

Reis laney studio dedigin irt-studio dimi heralde bide ironball'un en dusuk 1 watt secenegi var 1 watt bile volumu dayarsan cok fazla geliyor normalde o nası sesi daha düsükmü (ikisini de hic denemedim)

Orange micro terror tavsiye ederim.
Clean tonları özellikle çok iyi. Benim full lambalı amfim kadar güzel. Belki daha bı güzel.
Kulağıma daha sıcak geliyor tonu.

Geri