Anatolia Yaza veda partisi Grup secmeleri

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN tarafından 26 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu

1. bütün amatör gruplar, ama sadece liseli olanlar yani??? doğru anlamış mıyım??? ilginç :)

bu arada benim kafam başlıktaki "party'si" kısmına takıldı. oraaki "y" ne? (kesme işaretine de değinip dah kıl bir imaj çizmeyeyim değil mi :D )

2. Ben partyden martyden anlamam yazdım isde..Liseli olması benim kendi kararım degil...Anatolia showland müdürü böyle olmasını istedi bizde eyvallah dedik...

3. Cıkacak süpriz grubun Çilekeş oldugu belirlenmisdir..

4. sürpriz değil artık.

5. Ya kimin cıkacagı belli olmadıgı için süpriz olarak geciyordu.Simdi çilekeşle anlasıldı..Yani o süpriz grup Çilekeş :)

6. Kolay gelsin o zaman :)

Umarım organizasyon bu başlığın verdiği izlenimden daha profesyoneldir :)

7. Arkadaslar bugun görüsme yapildi.Liseli veya degil herkez basvuru yapabilir....

8. Peki gruplar bi zaman olmuştu 84 ön grubu çıkacak liseliler diye öngrup fln denildi ve 3 er parça çaldılar öyle bişey değil bildiğim kadarıyla??

9. 10 grup secilecek cok güzel bir sahne ve sistem esliginde.Secilen gruplar saat 14:30'dan 18:30 a kadar calacakdır..

10. iiide neden sadece lıselı gruplar onu anlayamadım :D

11. Ben onun aciklamasini yapdim sanıyordum ama tam anlasılmamıs sanırım.Arkadaslar anatolia showland sahibiyle görüsülüp ''liseli'' kuralı kaldırılmısdır.Herkez katılabilir...

12. bu demek oluyo ki her gruba 3 parça :D

13. Her gruba 5 parca arkadaslar.Gerekirse grup sayısı 6 ya iner.ama önemli olan katılımdır burada..

14. Biz HeXa olarak çıkabiliriz, isteğe göre Metalcore ya da Numetal yapabiliriz. Mail attım ;)

15. Herhangi bir tarz varmı bu olayda çıkacak gruplar hakkında............

16. Bi tarz yok arkadaslar isteyen istedigi müzigi yapabilir Son basvuru 10 eylül...

saygilar

17. Sanırım başvurular bittiğine göre çöpe :p :D Karışmadım ha yanlış anlaşılmasın :D :)

18. basvurular icin ek sure var mi?

Bu Sayfayı Paylaş