Jeff Loomis Arch Enemy'de !

'Forum Meydanı' forumunda CanberkPolat tarafından 17 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

 1. Merhaba arkadaşlar ünlü gitarist Jeff Loomis Arch Enemy'e dahil olmuş yeni albümlerini ve konserlerini sabırsızlıkla bekliyorum

  Resmi Sayfasında Çıkan haber ise şöyle ;

  ARCH ENEMY welcomes Jeff Loomis as their new guitarist!

  Metal icons ARCH ENEMY are proud to announce that guitar legend Jeff Loomis (ex-Nevermore) will be joining their ranks for their upcoming European tour which kicks off November 26, as well as all future tours in 2015.


  Jeff Loomis states:

  ”I'm very excited to be playing with Arch Enemy. Michael Amott and I have stayed in contact over the years since we toured together when I was playing in Nevermore. Not only do I admire his guitar playing and songwriting, but I also consider him a close friend. To be able to share the stage with Michael, Sharlee, Daniel and Alissa is something I'm really looking forward to. 2015 is going to be a great year... See you all on tour!”


  After a great year of intensive touring in support of their critically acclaimed album, War Eternal, Arch Enemy are parting ways with guitarist Nick Cordle who states: "With War Eternal I believe we wrote an album together which will stand the test of time, and I wish them well for the future."
  [​IMG]
   
  J-P, patlakkulak ve Flamenco bunu beğendi.
 2. Çok fena oldu bu :D
   
 3. Haberi alır almaz foruma koştum. Çok heyecan verici bi gelişme oldu benim için. Olabilecekleri düşünmekteyim... :ROFLMAO:
   
 4. Hadi be çok şaşırdım. Nevermore sounduna yakın birşeyler duyabileceksek ne âla.
   
 5. Yahu şu adam bir ara da benim zevkime hitap eden, doğru düzgün virtüöz bir vokalist ile, ne bileyim Jorn lande, Russell Allen, John West vs... ile filan albüm yapsın. Adamın çalışı bu kadar melodik olduğu halde çaldığı grupların vokalistlerinin tarzları da, melodik içeriği de çok tırışkadan... Bu acaba bilinçli bir tercih mi diye merak ediyorum bazen...
   
 6. Şok oldum desem yeridir. Ae pek sevmem özellikle son hallerini ama Jeff albüm çalışmalarında da yer alacaksa çok değişik işler görebiliriz.
   
 7. Bence bu faktör arch enemy i death metalden uzaklaştırabilir.

  Jeff Loomis ve Micheal Amott birlikte harika sololar ortaya çıkabilir ki zaten Jeff in yazdığı soloları biliyoruz hele o this godless endeavor :) Conquering Dystopiadan bahsetmiyorum bile :)
   
 8. Şu saatten sonra Arch enemy dinlettirir.
   
  J-P bunu beğendi.

 9. Artık biraz yaşını alsın öyle bir şey yapacak gibi. Şimdilik beklemede anladığım kadarıyla.
   
 10. Şu saatte odamda the river dragon has come dinleyerek Mahmut Tuncer gibi halay çekiyorum. Haberi gördüğümde verdiğim tepkiyi görseniz resmen kromozomum eksildi, inanamıyorum hala. Çocuğum olsa bu kadar sevinmem lan.
   
  Flamenco bunu beğendi.
 11. Çok enteresan olmuş, çok şaşırdım. Bir dönem Nevermore'da Chris Broderick ile ilginç ikili olmuşlardı. Şimdi Micheal Amott ile yan yana neler yapacaklarını daha çok merak ediyorum.
   
 12. yalnız sadece tur gitaristliği yapacakmış sanırım
   
  metaltrrocker bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş