Youtube Kanalım

Videoyu üstüne gitarları evde kaydedip yükledim. En azından bir nebze eksiği kapatmaya çalıştım
İki videoyu yan yana açarak dinledim, oldukça fark etmiş açıkçası. Tek gitar çalmış resmen. Bence iyi performans ama senin gitarın da olsaymış harika olacakmış. Sağlık olsun, umarım tekrar yaşamazsınız bu aksaklıkları. Yarı finalde başarılar...

Tekrardan selam arkadaşlar.

Videoyu üstüne gitarları evde kaydedip yükledim. En azından bir nebze eksiği kapatmaya çalıştım :)

Yarı-final için şarkıyı seçtik. Hepinizi gururlandıracağına inandığımız bir şarkı. Bir sıkıntı çıkmayıp güzel bir performans çıkaracağımızı umuyorum :)

Aynen abi ben de yayın sırasında heyecandan farkedemedim :D ama sonra dinleyince baya farkediliyor. Buna rağmen geçtiğiniz için o kadar mutluyum ki anlatamam. Umarım yarışmayı da -bir daha aksilik çıkmadan- kazanırsınız (siz kazanmazsanız Acun dükkanı kapatsın gitsin zaten :D).

Çok teşekkürler!

Rising Star Türkiye Yarı Finali için 21 Eylül Pazartesi günü TV8'de canlı yayında sahnede olacağız. Çalmayı en sevdiğimiz şarkılardan birini, muhteşem bir Hard Rock şarkısını çalacağız. Tek sıkıntımız bu sefer süremizin 2 dakika ile sınırlı olması. Maalesef Normalde 4:35 dakika olan bu şarkının yarısından fazlasını çalamıyor olacağız. Yine de şarkının ana hatlarını elimizden geldiğince korumaya çalışıyoruz.

Bu sefer baraj %85 ve süre 2 dakika. Desteğinize diğer iki turdan daha da fazla ihtiyacımız var. Yarışma başında bir defa olsun AC/DC çalsak yeter diyorduk ama artık final görmek istiyoruz. Bu turu geçmemiz çok zor ama sizlerin de desteği ile bunu da başaracağımızı umuyoruz.

Not: Rising Star Yarı Finalde bize oy verebilmek için Tv8 YAN EKRAN isimli mobil uygulamanın telefonunuzda yüklü olması gerekiyor. Uygulamadan oy verebilmek için, bizim VTR'ler gösterime girmeden programın açık olması ve bizim fotoğrafımız çıktığı zaman yarışmacıya bağlan seçeneğini sağa çekmek gerekiyor, biz sahnedeyken uygulama açılıp oy verilemiyor maalesef. Saat kaçta sahnede olacağımız belli olmadığından, bizi desteklemek isteyen arkadaşların biraz erkenden tv karşısında olmalarını ve YAN EKRAN uygulamalarını açık bulundurmalarını rica ediyoruz.

Daha önce duyurduğumuza göre bir format değişikliği var. Bu sefer yarışma duello olacak. Tek bir rakibe karşı yarışacağız ve yüksek yüzde oy alan turu geçip yarı finalin 2.turu için salı günü tekrar duelloya çıkacak.

Yarışmaya ilk başladığımızda bir kere AC/DC çalsak yeter diyorduk. Sonra turu geçtik ve Bon Jovi'de çaldık. Yarın da tabii ki gaz bir şarkıyla sahnedeyiz. Bu sahnede Hard Rock çalmanın tadını aldık ve artık final görmek istiyoruz. Bu yüzden desteğinize tüm turlarda olduğu kadar, belki daha çok ihtiyacımız var.

Not: Rising Star Yarı Finalde bize oy verebilmek için Tv8 YAN EKRAN isimli mobil uygulamanın telefonunuzda yüklü olması gerekiyor. Uygulamadan oy verebilmek için, bizim VTR'ler gösterime girmeden programın açık olması ve bizim fotoğrafımız çıktığı zaman yarışmacıya bağlan seçeneğini sağa çekmek gerekiyor, biz sahnedeyken uygulama açılıp oy verilemiyor maalesef. Saat kaçta sahnede olacağımız belli olmadığından, bizi desteklemek isteyen arkadaşların biraz erkenden tv karşısında olmalarını ve YAN EKRAN uygulamalarını açık bulundurmalarını rica ediyoruz.

The Madcap Rising Star Yarı Final 21 Eylül Pazartesi | The Madcap | Rocks!

Arkadaşlar selam. Bu akşam sahnedeyiz hatırlarayım dedim :). Geçersek yarın da sahnedeyiz. Ya program açılışı ya ilk reklam sonrası büyük ihtimal.

Bu ülkede kaliteli müzik yapıl(a)mıyor işte. Böyle insanlar eleniyor, hem de eleyen adama bak.. Çok yazık gerçekten. @DenizSayman abi siz çıkıp Am, Dm akor basıp sıradan bir Türkçe pop çalmadığınız için elendiniz belki ama en azından amacınızı, tarzınızı milyonlara anlatmış oldunuz. Canınız sağolsun, bizden yana tam gaz destek devam! Umarım canlı izleme fırsatı da bulurum..

Geri