Sx'ten Şimdi De Lambalı Amfi Girişimi - Konu Iptal

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda hackeiommi tarafından 21 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. @antbalci bu konuyu aslında "SX Gitarlar Hakkında" başlığında bir mesajla belirtti ama bence bunun ayrı bir başlık altında duyurulması gerek. Açık radarları nedeni ile öncelikle antbalcı'ya teşekkürler.

Ekonomik fiyatlı gitarları ile dikkatleri çeken SX firması, Strat ve Telelerinden sonra şimdi de amfileri ile Fender'e rakip çıkma hazırlığında anlaşılan. Sitesinden "Coming Soon" denerek duyurulan amfilerde devre yapısının PTP olacağı ve amfilerde Jensen hoparlörler kullanılacağı ifade edilmiş. Görünüm olarak da Blackface ve Tweed olarak dört model yolda.

http://www.sxguitarspain.com/sx_amps.htm

Son düzenleme: 21 Kasım 2014
  2. Umarım iyi iş çıkarırlar ve bizde yararlanırız

hackeiommi bunu beğendi.
  3. Fukaranın da lambalısı olsun artık yeter!

4. Muhtemelen lambaları amfiden pahalı olacağı için lamba değişimi yerine komple yeni amfi alınabilir :)

5. Abi fukaranın lambalısı da simit floresanlı olur herhalde onlardan da pek kalmadı...
    p.s. 1990 sonrası doğanlar bu güzide icadı sanırsam ki hiç doğal ortamında görmediler...

mtash, diabolique ve hackeiommi bunu beğendi.
  6. Hemen tepemde var şu an bir tane :)

BuzzLightyear ve OsmanBurak bunu beğendi.
  7. Boston'ın vardı bir modeli Superblues diye. Sanıyorum Blues Junior çakması.

8. Yalnız Boston Superblues AT15 baya iyi bir amfi. Tam bir blues junior muadili, hemde uygun fiyata. Tatminkar.

Clamper bunu beğendi.
  9. O da Do Re'nin girişiydi sanırım.

10. Boston classic 5 kullanıyorum bu bile tatminkar Boston es gecilmemeli..laneycub serisi yine güzeller.lambalı amfiler çok ucuzladı artik sx piyasaya girsede 300 liraya vermesi zor olurdu tahminen o yüzden girmemiş proje rafa kalkmış olabilir.

11. 300 liraya strat veren SX'den 300 liraya lambalı amfi istiyoruz. :punch::punch::punch::punch::woot:

ilkayusta ve Clamper bunu beğendi.
  12. hackeiommi bunu beğendi.
  13. Bu aralar para yetmiyor, umudumuz SX'ten bir Soldano girişimi artık :D

BuzzLightyear ve OsmanBurak bunu beğendi.
  14. Allah yuru ya kulum dedi mi sirtin yere gelmez bugun hamdolsun cebinde parasi olmayan adam gemi bile aliyorsa senin de bir soldano ya da halk deyisi ile soldanocuk alabilmen lazim...

inhumanform, Clamper, J-P ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  15. Elinde fazladan varsa, satarsan neden olmasın bir Soldanocuğumuz umudumuz Osman Aga :)

16. Soldanocuk Jet City oluyor, es geçmeyin :p

OsmanBurak bunu beğendi.
  17. Ben Decatonecuk demek istemiştim ama. Bilalden Buraktan eksiğim ne :(

18. Boston SuperBlues AT15 kullandığım ekipmanlarımdan biri.Muadili bir amfi olarak hem keseye hem kulağa hitap eder ,hele bir de lambalar ısınsın BluesJunior aratmaz :) Muadili amfileri test etmek ve yorumlamak önemli ,benim gibi ilk başta muadili seçmek durumunda kalan arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz efendim..

19. EMM

EMM

735
    819
    4,556
    Sendeki alette kesin lambalar da orta hallidir, yani onları EHX ya da Sovtek'lerle değiştirirsen çok daha güzel olur, demedi deme :)

Bu Sayfayı Paylaş