Bluesy Rock Backing Track!

'Müzik - Genel' forumunda Onur Yahya Öner tarafından 27 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

 1. Merhaba. Jam olayına çok meraklı bir insanım. Sürekli aynı tarz altyapılara denk gelmekten bazen sıkılıp ben de altyapı hazırlıyorum. Birtanesini sizinle paylaşmak istedim. Devamını getirmeyi de düşünüyorum. İyi yardırmalar :)

   
 2. Öncelikle uğraşınız çok güzel olmuş, gerçekten dediğiniz gibi aynı tarz altyapılara kıyasla on numara olmuş çaldıklarınız.

  Yalnız naçizane fikrim, gitar çok ön planda olmuş sanki, hele ki söz konusu backing track olunca davul ve baslar daha yoğun olmalı diye düşünüyorum gitara göre :)
   
 3. Merhaba, düşünceniz ve görüşünüz için teşekkür ederim :) Gitarın ön planda olma durumu mixleme yaparken sesleri eksiksiz biçimde sağlıklı duyamamış olmamdan ötürü kaynaklanıyor aslında. :) Şu anki mevcut ekipmanım ile dinlediğimde aynı detay benim de dikkatimi çekiyor çünkü :)
   
 4. Hehe, bana da çok oluyor ya. Bazen korkaklıktan çok kısıyorum çok çıkacak diye, o zaman da baya aşağıda kaldığını görüyorum. Koy soundcloud'a, sonra dinle beğenme, sil tekrar yükle falan filan, ooy oy :D
   

Bu Sayfayı Paylaş