BaşkaŞeyler(Alternative Rock)-Bolu

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda GiTaRiST_25 tarafından 29 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu

1. GİTAR VOKAL:CAN GÜLEÇYÜZ

BAS:AHMET KAPLAN

DAWUL:FURKAN EMİL

GİTAR:BORA CAN

Çok yakında kayıdımızıda dinneyebilirsiniz.Yorumlarınızı bekliyoruz.Başkaşeyler gerçekten başka :) :).....

2. Yaw Bolu'da ortam olsa işte grup burda kardeşim...
    Başka şeyler inanıyorum ki kısa zaman sonra Boludaki o tek caddeyi aşıp Türkiye'ye ulaşacak.Yılmak yok!Devam!Fight For RocK!!!!

3. bolu grubuna sonsuz başarılar ...

4. süper bir grup nokia super soundda sonuna kadar destek veriyoruz =)

5. herşeyden önce çok istekli ve başarılılar..nokia supersound da başarılarrrrrrr :wink:

6. destek veren herkese teşekkür :D

7. parca super bence nokia supersound da ilk 10 a girer!

8. Başarılar.. Yolunuz Açık Olsun...

9. tebrikler şarkı çok güzel.umarım istediğiniz başarıyı elde edersiniz.nokia super sound da ii şanslar

10. emektar program reason:) hevesli müzisyenin dostu.

parça hoş ama vokali çok çok az reverble rahatlatmak gerekiyormuş galiba ozaman vokali açıp enstürmanların geride kalmasına gerek kalmazdı.
    parça genelde güzel olmuş.

başarılar

11. fikrin icin teşekkürler giderek daha iyi kayıt yapıcaz sanırım

12. yorumlarınız ve destekleriniz için çok tesekkür ederiz amacımız daa çok insana ulaşmak :)

13. nokyasüpersaund da alfebetik olarak 80lerde ama yeniler ekleneceği için oynama yapabilir =)

14. ben siteyi(nokia) cok beyenmedim bence verilen linkten indirilirse daha ii olur

15. site gayet başarısız özensiz bir site.. başkaşeyler iddaaalı ama ...

16. sarkı gerçekten iddalı nokiasupersound da başarılar (grubun ayrıca hastasıyım 8O )

17. eyvallah abi iddalıyız gururluyuz :D valla verirlerse yakacam arabayı

18. ewet ewet bence kesinlikle şarkı çok iddalı..güzel şarkı(bitaraflarınız kalkmasın ama haaa) :D :D

19. parça çok sağlam ailecek oyumuz size Sayın BAŞKA ŞEYLER :D

Bu Sayfayı Paylaş