Ekipmanlarıma Takas 89 Şahin Teklifi Geldi !!!

Turkrock foruma ve vatana millete hayırlı olsun ,bu bir ilk ve bunu yaşamak size nasip olmuş .Kıskanmadım desem yalan olur bana en son antika kuyumcu terazisi ihtiva eden ortaya karışık bir takas teklifi geldiğinde dumura uğramış ayni gün satılıktan çekmiştim sahibinden.com dan ilanımı :)

89 Model Doğan SLX sahibiyiz .
Koy gazını yağını bas git istediğin yere :)
Gayet memnunuz :)
Ayağımızı yerden kesiyor .
Tavsiye ederim .
Ama temizini :)

Hayır ben de hızı,agresif kullanmayı seven adamım.iş gereği her gün ankara yolundayım.çoğu zaman kaptırır giderim.Yaptığım şeyin yanliş oldugunun farkındayım ama madem olumlu yonde değişmicem (ya da yakın zamanda degismicem) bari hayatta kalma şansımı arttırayım diye düşünmüştüm ve arabama 20.000 tl'lik ses sistemi döşemeyi degil ( 2006 model fiat albeam vardi.cok atikti çok guzel gidiyodu ama durmuyodu) arabayi degistirmeye karar vermistim.
Doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum.

Bir de hiç anlamadığım ve gercekten merak ettigim bir şey var :
neden bu doğan,şahin ve pegeout 206'ların %98'inin camlarında film var ve modifiyeli.Bu bir şeyi mi sembolize ediyor ? Bir klan sembolü ya da illuminati gibi bir şey mi.Niye bu arabalardan doğada stok haliyle hiç bulunmuyor ?

O kadar dandik araçlar değil ya aslında, bir arkadaşım 1 yıl arayla 2 tane megane perte çıkardı, iki kazada da burnu kanamadı.
Not: Megane sahibi değilim :)

yakın arkadasimda 2006 model megane var.gecen yıl işe gidiyoruz.o kullaniyor.ben yandayım.calisma halindeki bir yoldayiz.yavas gidiyordu 50 km/saat falan anca.yolun gidisatini secemedi.önundeki kamyon insaati devam eden (girilmez levhali) yola saptı saga kirarak.bu da onu takip etti.arkadan (sag dikiz aynasi kör nokta) gelen araba,aslinda tam arkada da degil yanindan gelen araba diyelim,cat diye geldi ben tarafta arka kapiya gecirdi.arka kapi iptal meganın.kapi degisti.arkada yolcu olsa ne olurdu bilmuyorum.bana sorarsaniz kaporta kalitesi rezalet.kagit gibimzaten kapinin agirligindan anlayabiliyorsunuz bunu acip kaparken.he yine de renault'un cliolarin broadwaylerine gore saglam arabadir ona bsy demem.Benim fikrim boyle

Son düzenleme:
Bu oneriyi getiren arkadasin sahin ehliyeti var anladik da asil cezai ehliyeti var mi acep? Medeni ulkelerde boyle insanlar malulen emekli ediliyor.
Boyle genc yasta emekli olmayi hak eden arkadaslara ben cok imreniyorum sahsen...

yakın arkadasimda 2006 model megane var.gecen yıl işe gidiyoruz.o kullaniyor.ben yandayım.calisma halindeki bir yoldayiz.yavas gidiyordu 50 km/saat falan anca.yolun gidisatini secemedi.önundeki kamyon insaati devam eden (girilmez levhali) yola saptı saga kirarak.bu da onu takip etti.arkadan (sag dikiz aynasi kör nokta) gelen araba,aslinda tam arkada da degil yanindan gelen araba diyelim,cat diye geldi ben tarafta arka kapiya gecirdi.arka kapi iptal meganın.kapi degisti.arkada yolcu olsa ne olurdu bilmuyorum.bana sorarsaniz kaporta kalitesi rezalet.kagit gibimzaten kapinin agirligindan anlayabiliyorsunuz bunu acip kaparken.he yine de renault'un cliolarin broadwaylerine gore saglam arabadir ona bsy demem.Benim fikrim boyle
Kazalar oldukça şans işi ya, birçok kişi de Peugeotlar için de kağıt, patates gibi tabirler kullanır fakat benim 40-50 cm kalınlığında taş bir okul duvarı yıkmışlığım var mesela 7-8 sene önce :) Arabada sadece 300 TL masraf çıkmıştı bu arada.

Dünden beri yanımda olan bütün forum arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Buraya yazarken şok geciriyormusum hastaneden çıktım 1 ay rapor aldım. Iyiyim saolun iyiki varsınız :)

Geri