Elif Aybüke Koçak

'Forum Meydanı' forumunda nihilist tarafından 28 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. Yeni nesil sanatçı hakkında düşüncesi olanlar için merak etmekteyim.

2. Sanat kavramını belli kalıplara sokamayız. Kişiden kişiye yorumu da değişir icrası da farklılık gösterir. Fakat bu kızın eserleri sanattan ziyade "ben yaptım oldu" havasında. Eser dediğime bakmayın, lafın gelişi öyle konuşuyorum. Birşeyler yapmaya çalışan genç bir insanı yerden yere vurmayı da doğru bulmuyorum ama belli bir kültür seviyesine gelmiş, yurt dışında eğitim görmüş bir insan çıkıp böyle "aeeğğ, üeeğğ" siz türkler nasıl diyor" tribine giriyorsa yazık o eğitime.

metaltrrocker bunu beğendi.
  3. Başlığı açan olarak savunma amaçlı değil de zaten ben herhangi bir yargıda bulunmuyorum, sadece ahalinin görüşlerini almak istedim.

4. Yok ben de o iddiada değilim kesinlikle. Gün içinde sözlükte denk geldim de biraz bakındım nedir ne değildir diye. Epey tartışılmış, kavgalar da çıkması muhtemeldir ekşideki başlığı altında. O yüzden böyle yazdım.

nihilist bunu beğendi.
  5. Oha filan oldum yani ben izledikten sonra... Öyle yani...
    Biraz "lame" ama, hayat bir "bad trip"miş...
    Hatunu izledikten sonra son söylediğine ben de inandım.
    Türkçeyi de anadili gibi konuşuyor, hakkını vermek lazım.

eyazıcı, metaltrrocker ve OsmanBurak bunu beğendi.
  6. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

889
    1,292
    9,255
    Sevgili @nihilist çok ciddi anlamda, troll olduğunuzu düşünüyorum...

Sevgiler ve saygılar...

7. Sanatci mi nerede sanatci? Videoda tokatlik bir kiz var hepsi bu...

8. "Proje ilk önüme geldiğimde"

Turkche not found.

Kimse de demiyor ki aga bu nedir?

9. Death

Death

410
    128
    705
    çevirirsen wiz khalifanın, snoop dog un röportajlarını türkçeye.. bide canlandırma yaptınmı al sana elif aybüke koçak işte.
    çok ağır fanları olsa gerek.. hal vehareketler felan on numara...hayat bi bad tripmiş taaammıı...

:D:D:D

10. Sanatından bihaberim. Hoş olsam da sanat eleştirmeni değilim. Eserlerine bakmadan konuşmamak gerek. Tamam arkadaş biraz kendini salmış falan ama, ne bileyim belki de çok kafa ve iyi bir insandır. Sanatçının sağı solu belli olmuyor.

nihilist bunu beğendi.
  11. Bülent Ersoy'un megastar, Mehmet Barlas'ın gazeteci, Acun'un tv yapımcısı, Kolpa'nın rock grubu, malum kişinin Cumhurbaşkanı olabildiği ülkenin post modern sanatçısı.

nihilist ve regardless bunu beğendi.
  12. 16. saniye itibariyle videoda görülüyor abi işte eserlerinden bazıları :D

nihilist bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş