Istanbul Anadolu Yakası Luthier Önerisi

'Elektro Gitarlar' forumunda uzmao2 tarafından 30 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. tercihen kadıköy ve civarında öğrenciyi öldürmeyen :D işçiliğide fena olmayan luthier önerisi olan var mıdır? Peşinen teşekkürler.

2. ptt arkasındaki pasajın içinde vardı bir tane. -1. kattaydı da unuttum ismini yaa :) neyse saygı değer abimiz çok kasmaz öğrenciyi. Oraya giderim bende. Pazar günleri kapalı ama.Pasaj kapalı olduğundan :)

3. Volkan baboli(Volkan özdemir)vardır rexin üst sokağında. İşçiliği muhabbeti çok güzeldir. Başka luthierlere gitmediğim için fiyat hakkında çok fikrim yok ancak bence çokta abartı değil fiyatlar :D

4. Gitar keman atölyesi ( volkan özdemir ). My chef mi ne, öyle bi yerin karşısında. Pazar açık.pazartesi kapalı.tavsiye ederim.

5. Kesinlikle Volkan Özdemir. İşçiliği ve muhabbeti çok iyi. Aynı zamanda fiyat olarak gayet makul bir lüthiye. MyChef sokağından girdiğinde hemen solda kalıyor.

6. Ben de bir kez tavsiye üzerine volkan beye gitarımı bırakmıştım. Normalde iyidir belki ama basit bir bakım ardından floyd rose elimde kalmıştı :)
    Tekrar toparladı tabii ama bir daha götürmeyi düşünmüyorum.

7. Kesinlikle Volkan Özdemir. İşçiliği, Muhabbeti çok düzgün bir insan cidden.

8. 2006 ltd kh-202 gitarımın floyd rose unu saddle değiştirmek gerekirken değiştirmeden kurtardı kendisi geçen yıl...ayrıca Volkan Özdemir'in mekanında düşeş analog pedallar da olabiliyor :D

9. Bende dun sx imi ust esik, burgu ve ekstra yay icin verdim fiyata 330 dedik. Dedim baboli yani 2-3 hafta sonra alabilirim falan hic problem degil nolcak dedi. Gercekten harika bir insan kendisi. Ayrica gitarida fena aglatir :D

Bu Sayfayı Paylaş