Video Ile Sesi Birleştirme Program Önerisi

Merhabalar...Prososörümden usb yolu ile bilgiseyara kayıtlar alıyorum..Cubase falan kullanmıyorum . bilgiseyarın kendi ses kaydeticisini kullanıyorum ve memnunum...Pc ile gitarın sesini kaydederken aynı andada video kamerayı açık bırakarak sonradan onları birleştirmeyi düşünüyorum..Ama bunun için uygun bir program bulamadım bir türlü.. Sürekli premıum istiyorlar.. Kullanımı basit iş gören bir program önerileriniz varsa denemek isterim..

Adobe premiere cc yukle dostum senkon yaparkende iki kanali ayni anda secip saga tiklayip senkon edebilirsin daha sonra tekrar saga tiklayip unlik diyerek video ile sesi ayirip video sesini silip cubase de ki sesi kullanicaksin en rahat yolu budur ve gayet iyidir kolay gelsin :)

Windows Video Maker. Ayarlardan sesi ve video u seç. Aynı cubase 2 ses kartını tanıttığın gibi. Aynı anda ikisinin de kaydını yapar. Bende bu konuyu araştırıyorum. Yalnız 30 sn limiti var. Yada bir yerinde bir ayarı var henüz bulamadım onu. Camstudio var birde. Buda ücretsiz diye biliyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows Video Maker. Ayarlardan sesi ve video u seç. Aynı cubase 2 ses kartını tanıttığın gibi. Aynı anda ikisinin de kaydını yapar. Bende bu konuyu araştırıyorum. Yalnız 30 sn limiti var. Yada bir yerinde bir ayarı var henüz bulamadım onu. Camstudio var birde. Buda ücretsiz diye biliyorum.

Ben pc ye kayıt yaparken cep telefonuyla video çekip sonra 2 sini birleştirmek istiyorum..

Genelde sony vegas pro kullanılmakta bu iş için. Îçinde görüntü effekleriyle sea effekleri de barındıran güzel bir program. Birçok ses ve video formatını da destekliyor.

Vegas pro kullaniyorum, arayuz acisindan olsun, mix icin sagladigi olanaklar olsun cok memnunum.
Hocam iyi güzel program da.. bunu türkçe yapma şansım yok mu ? bi fikrin var mı ?

edit:Türkçesine gerek yokmuş aslında..gayet basit yapmışlar .. hatta Şöyle bir videoda yapmışlar hakkında..açıklayıcı olmuş...

Programı indirirken pc ye baya bir virüs bulaştırdım..nedense hep türk forumlarından geliyor banada ne geliyorsa şaka mıdır nedir ...

İndirmek isteyen arkadaşlar için temiz linkinide vereyim; http://www.4shared.com/rar/4i-CEfdN/Sony_Vegas_Pro_12__64-bit__ESP.htm

Buda crack nasıl yapılırın açıklaması;

Son düzenleme:
Geri