Yeni Gitar Projem..dünyada Ilk..rakuncaster

Ve yandı devreler...:)
yigit-ozgur-karikaturleri-terelelli.org-00048.jpg

Bu işin varacağı noktayı ben size söyleyeyim:
ptg00791518.jpg
Bir süre sonra teller, ardından sap, ardından gitar ve sonra da müzik gereksiz gelmeye başlayacak. Bunu takiben diğer uğraşlar, hayat gailesi, üst baş ve tüm sözde ihtiyaçlar gereksiz gelecek ve resimdeki arkadaş gibi her şeyden el etek çekip aha böyle çayırın orta yerinde daş üstünde meditasyon yaparken bulacağız kendimizi.
Aman diyim, sap da tel de yerinde dursun.

Bu işin varacağı noktayı ben size söyleyeyim:
42717 eklentisini görüntüle
Bir süre sonra teller, ardından sap, ardından gitar ve sonra da müzik gereksiz gelmeye başlayacak. Bunu takiben diğer uğraşlar, hayat gailesi, üst baş ve tüm sözde ihtiyaçlar gereksiz gelecek ve resimdeki arkadaş gibi her şeyden el etek çekip aha böyle çayırın orta yerinde daş üstünde meditasyon yaparken bulacağız kendimizi.
Aman diyim, sap da tel de yerinde dursun.

Abi Samsun'da bu şekilde meditasyon yap,hoş sonuçlanmaz.Ben yaşadığım çevreyi biliyorum.Bu şekilde hayata tutunamazsın Samsun'da adamın canını acıtırlar

@helalmustafaabi "]fazla parça var.3 günlük dünya.Bugün var yarın yokuz.Fazla eziyet çekmeye değmez inan" buyurmussunuz ne guzel...
Bunu gitar minimum 5 kilo cekmedi mi Muazzez Abaci gibi assolist kaprisi yapan, baskulle kavun tartar gibi gitar alan Gibson severlere soylemek lazim, Ibanez s kullanan insan bu hafiflik bilincini zaten yasar ve yasatir; hem bu dunyada mutlu olur hem de ahiretini kazanir...

@helalmustafaabi "]fazla parça var.3 günlük dünya.Bugün var yarın yokuz.Fazla eziyet çekmeye değmez inan" buyurmussunuz ne guzel...
Bunu gitar minimum 5 kilo cekmedi mi Muazzez Abaci gibi assolist kaprisi yapan, baskulle kavun tartar gibi gitar alan Gibson severlere soylemek lazim, Ibanez s kullanan insan bu hafiflik bilincini zaten yasar ve yasatir; hem bu dunyada mutlu olur hem de ahiretini kazanir...

Ya Allah'ın aşkına, hepimiz sırattan geçeceğiz, şimdi o anda bizi 1 kiloluk Ibanez mi daha iyi ve dengeli taşır, 5 kiloluk Gibson mu? Yapma etme :D:D

Son düzenleme:
bir şeyleri ilk düşünen olmak,öncü olmak çok sancılı bir süreçmiş hacı.Dedelerim de hep öncüymüş zaar.Bizde öncü olmak genetik sanırım.Hep ilk ben buluyorum
teşekkûler ismail abi

Geri