Bu Manyetikler Nelerdir?

Merhabalar,

Bir gitarın üzerinden çıkan manyetiklerle ilgili bomba bir sorum var?
Ne bunlar?

Tahmin edeyim, saptaki etiket sebebiyle bir Lindy Fralin.
Orta ve köprü de Tex Mex midir?
Yoksa nedir?

Dosyalar

• IMG_0921.JPG
    IMG_0921.JPG
    164.3 KB · Gösterim: 480
  • IMG_0922.JPG
    IMG_0922.JPG
    177.9 KB · Gösterim: 394
  • IMG_0923.JPG
    IMG_0923.JPG
    193 KB · Gösterim: 430
Bana USA fender çıkışlı gibi geldi daha bilgili arkadaşlar vardır illaki. Birde imza filan olayı USA larda var.hangi gitardan çıktı ? Tex mex de olabilirmiş yanilmisim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Berke selam, sana ben bir kaç yıl önce bir Fender Standard Strat seti satmıştım, Bahçeli metrosunun orda. Ondan bir kaç yıl önce de Armada yanında Add Distortion.

Şimdi bu manyetikler sana verdiklerim gibi, kablo renkleri vs aynı. Ama Tex Mex de olabilir. Lakin gitarın orijinalinde Tex Mex olmalı.

@Clamper, abi teşekkür ederim sana da. Bir yanım Usa Std diyor öbür yanım Tex Mex :)

Berke selam, sana ben bir kaç yıl önce bir Fender Standard Strat seti satmıştım, Bahçeli metrosunun orda. Ondan bir kaç yıl önce de Armada yanında Add Distortion.

Şimdi bu manyetikler sana verdiklerim gibi, kablo renkleri vs aynı. Ama Tex Mex de olabilir. Lakin gitarın orijinalinde Tex Mex olmalı.

@Clamper, abi teşekkür ederim sana da. Bir yanım Usa Std diyor öbür yanım Tex Mex :)
Selam Mert, nick değişmiş bilmiyordum :) İyi hatırlıyorsun ben hatırlamayacağını düşünüyordum :) Ama bence Standart Strat seti o.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet nick'i değiştirdik. :) Hatırlamaz mıyım yahu, sen işi bilen adamlardandın.

Standard diyenler kaybetti. İlk resimde Tex Mex set resmi var efendim, Google Images sağolsun.

1) Tex Mex
005.jpg

2) Usa Standard
35649d1330035707t-help-confirming-pickups-image-656724832.jpg

Buyurunuz.

Yanlış anlamayın ben de şimdi buldum. Anti-tezi olan böyle gelsin, tartışalım.

Geri