Direc-t

TANSELUS demiş ki:
**bence iyi bir gitarist alın gruba.istanbulda piskopat bol nası olsa...müzik bilen birisinin gruba dahil olması çok şey katacaktır size..mor ve ötesindeki müzikal değişim çok olumlu mesela..

ama mor ve otesi gitaristini degistirmedi ki.. bence de 2.gitar sart gibi..

gruptakilerin müzikten anlamadıgını kim söyledi ki?
bilge doğuştan bi yetenek onu geciyorum özgür davulculugunun hakkını veriyor ve çok güzel davullar yazıyor. e alex ise sana şöle söyleyeyim müzikte bi deha..absolute bi kulaga sahip dedigin gibi manyak tiplerden yani..
bence albümü al bir dinle müzikleri çok eglendiriyor ve müzikal acıdanda cok zengin oldugunu düşünüyorum

özellikle b 4 davul ve bas için aydınlatıcı olur.. tüm albüm boyuncada bilgenin yazdıgı vokallere bir dikkat et keşke türkiyede her gün çıkan albümler arasında bu 3 adam kadar müzikten anlayan olsa

Arkadaşlar, bugün albümü almak için gittim... Adam bana dağıtım da bir problem var anlaşamamışlar tarzında bişiler zırvaladı gerçekten böyle birşey varmı yoksa yalan mı?

arkadaşlar her yana dağıtıldı..yani depolarda var..almayan yok diyenden şüphelenin derim..dağıtılımış yani...

ha bu kaset üstü hatası da kültür bakanlığında olan bir olay sonucu matbaanın albüm üstüne özgür ve bilge yazıp (küçücük), bunun da kaset halinde piyasaya dağılmasıdır ki..komedidir....

umut da bölelikle muradına ermiş olsun.

albüm dinledikçe kulağa hoş geliyo, özgür gitaristlikten davula geçmiş ve bunu da 11. şarkıda belli edio alex ise konservatuar mezunu bi bas dehası ona kimse bi şey diyemez bilgenin vokalineyse direk hayran olduk deniz yılmaz da çok iyi iş çıkarmış tebrikler emeği geçen herkese!

wooden love mukemmel...

rock istanbula gidemiyoruz biz oss nedeniyle. ondan başka yazın ne zaman nerde çıkıyorsunuz haber verebilirmisin bilge?
sitenizde slovakya'da çıkacagınız yazıyor sadece.

dün tv.den izledim direc-t.in rockistanbul performansını açıkçası benim için çok büyük bi hayal kırıklığı oldu..tv.den gördüğüm kadarıyla oldukça az miktarda seyirci vardı ve direc-t de beklediğimden çok daha düşük bi sahne performansı sergiledi :(

ben kaçırdım... :( bi daha da vermedi... :( o kadar bekledim, bekledim ama nafile... :cry: ya da onu da kaçırdım... :cry: ama jenerik gibi verdiği kısımda hızlı halini gördüm evet, sehirci azdı... :(

Yav ben çok sevdim bu grubu harbiden güzel. Vokal kendine has bence. Dream de izleme fırsatı bulmuştum.Bas gitar çalan arkadaşda çok güzel şeyler yapıyor. Şarkıların arkasını doldurmada süper bence. Çok kolay gelsin. Artık müzik marketlerde (ankara da 7.cadde de bile) bu tarz grupların albümlerini görmek çok hissiyatlı bir durum başarılar dilerim

sertsessiz demiş ki:
eğer çok kötü olsa bu kadar kişi beğenmezdi. ben beğenmedim demeyi öğrencez ki gruplar da eyvallah, saygı duyarız diyebilecek!

Zamanımız var daha..

ya çok katılıyorum. Kişisel görüşünü belirtmenin de bir adabı olduğuna inanıyorum. Bu kadar acımasız eleştiriler bence biraz çekememekten falan mı oluyo bilmem ama şimdi de tartışma çıkmasın yanlış anlaşılmasın ben arkadaşlarımızı tebrik ederim. Farklı bir tarz müziğin türkiye de yayılmasına katkıda bulunan insanlara biraz daha saygı duyulması gerektiğine inanıyorum

rockistanbul performanslarını tvden izledim, seyircinin azlığından dolayı kötü olduğunu düşünüyorum, zira izleyicinin az olduğunu görünce benim bile moralim bozuldu..=)

seyircileri azdı ama bence genede çok iyi çaldılar sadece atlayıp zıplama babında çoşamadılar.bu biraz işi ayarlayanların suçu öle bi saatte herkes denizdeydi tabe..

buarada albüm dinleye dinleye biteremedim Senle veya Sensiz.Hasret,Wooden Love şu sıralarddaki beğendiğim şarkıları...

sanırım bi sonraki klip Ama sen Varsın''a gelecek....

Geri