Squier/fender Jaguar

Arkadaşlar Jaguar'ların kasasına hasta olan biri olarak bir Jaguar almaya karar verdim ancak Jaguar'ımda H-S-S tonları istiyorum böyle bir Squier/Fender Jaguar veya manyetikleri değiştirmemi sağlayacak bir pickguard filan varsa toplam fiyarı 2200 Tl'yi geçmeyecek şekilde önerilerde bulunabillir misiniz ? :D

fenderin pawn shop jaguarillosu vardı ama hala var mı veya buralarda bulunur mu bilemiyorum. İstediğiniz gibi hss bir jaguardı o. Onun dışında jaguarların manyetik havuzları genelde s-s kesimli diye biliyorum belki swimming pool kesimli olanları da vardır, eğer yoksa lüthiye yolu gözükecek :)

Son düzenleme:
Bence şimdiden vazgeç o fikirden. Pickguard bulman ayrı sorun, kasada yer olup olmaması ayrı bir sorun olur. Zaten SS'e gitara HSS yapman demek manyetik oluklarıyla birlikte baya masraf yapman demek.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
fenderin pawn shop jaguarillosu vardı ama hala var mı veya buralarda bulunur mu bilemiyorum. İstediğiniz gibi hss bir jaguardı o. Onun dışında jaguarların manyetik havuzları genelde s-s kesimli diye biliyorum belki swimming pool kesimli olanları da vardır, eğer yoksa lüthiye yolu gözükecek :)
Pawn Shop Jaguarlara göresellerden baktım tam aradığım gibi karizmatik bir gitar Türkiye'de bir ihtimal ama ben Antalya'da yaşıyorum işin kötüsü :D

Düşünmedim değil aslında HH alıp p-rails filan taktırmayı ama jaguar+p-rails+işçilik baya masraflı boşta olan hss manyetik setim olduğundan böyle bir şey istiyorum
bende maple sss strat var şu an...gülağacı hh jaguar alıcam şimdi .. blues hh jaguarla da çalabilirsin .. illa single istiyorsan bu humbuckerı single yapan switchli gitarlardan alabilirsin kurt cobain jaguar öyle mesala

bende maple sss strat var şu an...gülağacı hh jaguar alıcam şimdi .. blues hh jaguarla da çalabilirsin .. illa single istiyorsan bu humbuckerı single yapan switchli gitarlardan alabilirsin kurt cobain jaguar öyle mesala
O sistemlerden bende şuan bir çok gitarımda kullanıyorum ama gerçek bir single gibi olmuyor sırf coil tap var diyede kurt cobain jaguar almam çok pahalı :D en iyisi squier jaguar almak gibi hem ucuz hem şimdilikk beni tatmin eder :D

Geri