St Dupont Çakmak Tamiri Yardım

'Forum Meydanı' forumunda egehanbirge tarafından 15 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar elimde 22 ayar altın kaplama ,içerisinde 20 gram altın plaka bulunan ,90 yapımı St. Dupont ultralüks (bana) bir çakmak mevcut.Babama ekipman falan almak istiyorum diyince al götür sat madem dedi mübarek adam halden anlayıp da.Şimdi problem şu ;Çakmağın üst kapağı tam olarak oturmuyor.Gazı falan da yok ,bana göre çakmak taşının da değişmesi gerekiyor.İnternetten araştırdım servis ve tamir yerlerini.Fakat adamlar boş yere sürekli orası değişti ,bu parçayı taktık ,şöyle masraf ,böyle kazık falan tırtıklıyorlar insanı resmen.
    Ben Ankara içinde ,veya İstanbul'a güvenip kargoyla yollayarak nereye bu çakmağı tamir ettirebilirim ?
    Çakmağı bilen üstad varsa eğer ; çakmağı yaptırmadan satsam değeri ne kadar düşer ?
    2500 - 2000 fiyat düşünüyorum bozuk haliyle ,parası olan vatandaş aldığında yaptırır artık diyerekten.
    Yorumlarınızı ve vereceğiniz akılları bekler ,sevgiler saygılar duyarım efendim..

customshop bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş