Istanbullu Turkrock'çılar Zirvesi

'Forum Meydanı' forumunda Telecast tarafından 16 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar, bir küçük Ekşisözlük zirvesi gibi birşey neden biz yapmayalım? Neden Kadıköy'ün güzide Bohem Rock Barlarından birtanesinde oturup 2 birayla White Snakes'ten Alice Cooper'a hatta John Lee Hooker'a kadar efsaneleri dinleyip kendimizden geçercesine müzik üzerine veya hayat üzerine muhabbet etmeyelim? Soruyorum size Evet, Sana Sana Sana, hepinize be!( Hababam Ahmet Mode off), evet neden yapmayalım bunu?

EDIT:
    Tarih ve yer belirlendi.

Tarih: 10 Ocak 2015
    Mekan: İrem Cafe Kadıköy( Adres tarifi: Hacı Hüsam Sokak No.15 , Akmar Pasajı Civarı)

Saat: 15.00

Son düzenleme: 10 Ocak 2015
  2. yakama karanfil takarım, ordan tanıyın..

3. kadıköyse ben varım ama tarih önemli tabii...

4. Biz @izzyy nin dönüşü ile birlikte ocak ayı başlarında Kadıköy tarafında bir kafede falan ocakta düşünüyorduk bir toplanma daha. Tarihe bağlı olarak ikimizin de iştirak etme ihtimalimiz olur.

5. 9 ocakta geleceğim için bu tarihten sonra küçük bir toplantı ayarlama planımız vardı, @hackeiommi nin dediği gibi. Hem geçen seferki gibi müthiş güzel sohbet olur hemde istanbul da olanlara lambalarini dagitirim şeklinde bir plandi. Daha büyük bir planı bu tarihlerde uygun görürseniz birlestiririz, fakat öncesinde katılmam maalesef mümkün değil.

6. O zaman 10 Ocak :D

7. Valla 10 veya 11 diye düşündük bizde :D

8. tunckk

tunckk

913
    1,174
    9,005
    İnş. bende katılacağım, fakat şahsi fikrim, sizlerle daha çok sohbet etmek istediğimden, rock bar değilde daha sakin bir ortamda olsa güzel olur, sonuçta müziği her zaman dinleyebiliriz. :):):)

CaglarS ve izzzyy bunu beğendi.
  9. Mükemmel olur :) Davet herkese açıksa katılmak da isterim. Tanışmak, tanımak istediğim birsürü insan var

richiesamborastrat bunu beğendi.
  10. Tabiki herkese açık olur hocam, aslında bi Turkrock Lobisi mi kursak :D :D

erenkavukcu bunu beğendi.
  11. İstanbul'lu değilim, ama katılmak baya güzel olur o tarihte yakında olursam.

Telecast bunu beğendi.
  12. O da olabilir hocam, daha mantıklı olabilir hatta.

13. Bıyıkları kesecektim tam. Bir süre daha kalsın da Tony Iommi gibi geleyim bari :)

crushhh, Buried, Oguz92 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  14. Keşke kocaman bir stüdyomuz olsaydı davet edebilseydik herkesi ..
    bende gelmeyi çok isterim

Son düzenleme: 16 Aralık 2014
  15. İzin günüme denk geleydi ben de katılırdım, haftasonları yardırıyorum. :( Neyse...

16. Herkes sevdiği grupların tonunu bulup getirsin bence. Ben Metallica tonu getireceğim mesela.

17. Duman Tonu :D:D:D:D:D:D

Oguz92 bunu beğendi.
  18. tunckk

tunckk

913
    1,174
    9,005
    Bende Manowar' ın donunu getiririm :)

celal12345, Clamper, Oguz92 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  19. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

894
    1,300
    9,255

ii_range ve tunckk bunu beğendi.
  20. tunckk

tunckk

913
    1,174
    9,005
    hahahaha