2015'te Kim Ne Almak Istiyor?

İşte bunlar hep Dave Mustaine. Bu konuya daha çok yatırım yapılsın istiyorum. 2. el piyasası yok yahu şu meretin.
Mustaine' i tek geçerim bu alemde :D Ayrıca osu busu şöyle olsun derdim yok milyarlar bayılmak manasız metalci adama, simsiyah v kasalar var 300 500 e ben alırım çatır çutur çalarım line6 spider jam sağolsun hem ton hem kayıt canavar gibi amfi yapmışlar :D

Tamam güzel de işte hanimiş 2. eli. yok ki ? :) 2. el candır al-sat ekonomiye can ver. Türkiye'de sıfır gitar soygun mantığıyla işliyor.

Epiphone Jeff Waters Flying V Elektro Gitar - Zuhal Müzik

Stokta yok. Ararsın en az nakitte 2200 derler. Tamam hoş gitar, tek parça maun filan diyorlar vs denemedim ama kağıt üstünde güzel duran gitarlardan lakin 2200 tl eder mi ??

Kur arttı diye kimse stok almıyor artık. Satamazsam elimde patlar mantığıyla bakıyorlar. Yüksek kur yüzden, nereye baksam hangi ürüne tıklasam penasından-gitar teline-gitarına stokta yok diyor. Nereye el atsam kurudu sanki.

Forumda gezinen jacksonlardan birini almaya niyetliyim aslında KE1 olabilir RR1T olabilir...
Ama tabi önce İstanbul'da ev olayını halletmem gerekiyor :) gitarlar arkadaşlarda kalıyor ne zamandır.

Allah Para Sağlık Afiyet Versin Amin !!!
Eğer parayı bulursam Şundan bi tane almak isterim doğrusu..
BURNS APACHE NOISELESS SPECİAL..
2_large.jpg

1_large.jpg

5_large.jpg

Çok pahalı da değil hani .. 1.395.- Pound..

Motosiklet. Ama hiç motosikletim olmadı garaj olmadan çok rahat çalınacak gibi duruyor. Ama bu kadar motorsiklet kullanan adam var bulmuşlardır çözümler diye umut ediyorum.

Motosiklet. Ama hiç motosikletim olmadı garaj olmadan çok rahat çalınacak gibi duruyor. Ama bu kadar motorsiklet kullanan adam var bulmuşlardır çözümler diye umut ediyorum.
Yükte hafif pahada ağır oldukları için kaçışları yok garaj dışında, yani daha ben takıldığım motosiklet forumlarında buna derman bulamadılar :D Adamlar hafif diye sırtlayıp götürüyorlar, hele ki süper sport klasında hırsızlık vakaları çok oluyor. Cruiser lara pek bakmıyorlar

Bir Gibson Les Paul Standart (88-89 olursa can olur) almak için eşimden izin, evdeki amfileri satıp lambalı güzel bir amfi almak için eşimden izin, iki İbanezimi verip bir Jackson SL1 almak için eşimden izin.. Bir de G system ayarı bir alet, Eleven Rack olur, Fractal Axe olur.. Ya da ucuza kaçıp evdeki tonelab le ile 535Q yanına xotic bb+ eklerim, eski bir Epiphone Standart çakıp yanına yola devam ederim.. Karım artık müzik aletlerinden bıktığı için eve her yeni giren müzik aletini sorguluyor, hele ki pahalıysa.. müzikten kazanç sağlamayı bırakınca evdekiler (cidden saçma derecede fazla) rahatsız etmeye başladı.. Neyse işte işin özü izin almak istiyorum ben.. :shy:
Oy oy oyyy.. İşin çok zor dostum çok zoooorrr...

Referans monitörleri almam gerekiyor, toplamaya başladığım Amerikan Kramer'ı bitirmem lazım, bir de şu forumdaki RR2 süper gözüküyor... Çok para lazım 2015'te :)

Geri