Sahnede Ipad Ile Sample Kullanmak

gitar çalıorum canlı sahneye oluşturduğum sample altyapıları da İpad ile kullanmak istiyorum
Pad i komuta edebilecek irig midi pedal da mevcut bana önerebileceğiniz uygulama ne olabilir.
diyelim ki bir şarkı içinde 4 farklı sample kullanacağım. bunlardan her birini midi pedaldaki butonlara atadım. ilgili pedala bastığım anda seçili altyapının çalması gerek

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanıt için teşekkürler
Samplewiz i inceledim 10 sn kadar sample yükleniyor onun dışında remote kontrol özelliği yok anladığım kadarıyla.

ben uygun bir program buldum kullanmk isteyenlerede tavsiye ederim bence bu iş için en uygun program budur.
Audio çıkışının sol ve dağ kısmına istediğiniz kanalları gönderebiliyorsunuz bu sayede diyelim ki davulcu sadece Click duyacak kulaklığı ile altyapı üstüne çalarken asıl ses ise monitörlere ve sisteme gidecek.
Ben midi kontroller olarak İk multimedia Blueboard kullanıyorum. bazı parametrelerde midi sinyali gönmüyor. sanırım blueboard farklı bir iletişim sistemi kullanıyor bu sorunu çözmem lazım. ya da farklı bir remote a geçmem gerekecek.
biri iki video var kullanmak isteyen arkadaşlara da yardımcı olmuş oluruz.

Geri