Rakı Bardağını Elde Yıkamayın

'Müzik Endüstrisi' forumunda Wasp tarafından 19 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Parmağımı kestim dun dikiş attık. Umarım kalıcı hasar olmaz. Doktor olmaz dedi ama insan endişe ediyor tabi gitar çalan seven biri olunca. Rakı bardağını attın makinaya bubi tuzağı gibi dokunduğunuzda kırılıyor.

2. Geçmiş olsun hocam sıkıntı olmaz tahminimce benimde elimi seramik kesmişti şimdi sadece iz var

Wasp bunu beğendi.
  3. Saolasın iz sorun değil kullanımda sorun olmadıkça :)

4. gecmis olsun umarim biran önce iyilesirsin...
    Rakidan uzak dur hocam ne kendisi ne de bardagi adama yaramaz :)

Wasp bunu beğendi.
  5. Uzak duruyoruz zaten...:greedy: Ama ayık kafayla da bu müzik ne kadar çekilir bilmiyorum...(n)Köpek öldürene devam :vomit:
    Geçmiş olsun...

Wasp bunu beğendi.
  6. Geçmiş olsun...

Wasp bunu beğendi.
  7. Saolun arkadaşlar. Rakı içmedik bile bir arkadaş rakı bardağına ilaç atıp içmiş :)

8. Ya arkadaş Psycho müzik yapma sende.
    Ne bileyim Yılmaz Morgül dinle, rahmetli Ciguli iyi adamdı onu dinle, İsmail Yk var hande yener, Ebru Gündeş, Demet Akalın, eskilerden doktor erol bey bunları dinle bu müziği yap. :)
    Ulan yukarıdaki isimlere bakıyorum da piyasa ne hale gelmiş. Ağlasam yeridir...

9. Rakıda ilaç niyetine içilir zaten... :D

Alinon ve Killl bunu beğendi.
  10. Bunlar iyi günlerin. Sonra bu günleri hatırlar ağlarsın. ;)

11. tunckk

tunckk

910
    1,173
    9,005
    Çok geçmiş olsun..

Wasp bunu beğendi.
  12. Vallahi rakı içildiğinde bu zamana kadar hep elde yıkardım bardağı ama bundan sonra daha çok dikkat edeyim bari. Makinaya sığmıyordu sanırım bizdekinin. Bu arada çok geçmiş olsun. Sorun olacağını sanmıyorum.

Wasp bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş