42! ( ex. Repertoire Dogs - İzmir)

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Sir_xzyfos tarafından 4 Eylül 2006 tarihinde açılan konu

1. 1998den beri kullanmakta olduğumuz Repertoire Dogs ismini karışıklıklara bi son vermek amacıyla 42! olarak değiştirdik. Anlamı için Douglas Adams'a başvurabilirsiniz.
    Vocal: Levent R. Sarıoğlu
    Bass: Halil Nalça
    Gitar: Mert İzmirli
    Davul: Aytaç Çelender
    Vatani görev: Can Üçküçüker
    Not: Geçmiş bilgiler içinse yine bu forumda Repertoire Dogs başlığına bakılabilinir.

2. izmiRock'ta çıkıcak mısınız?
    öyle duydum

3. yeni isminiz hayırlı ve karıştırılamayan olsun.saygılar...

4. yeni isim hayırlı olsun kolay gelsin

5. İzmir rock konusunu doğru duymuşsunuz. Yeni isim ile çıkacağımız ilk festival olacak. İnşallah uğurlu gelir :))

6. izmirock 2006 da sizden önce sahne almak bize gurur vericektir.cash grubu olarak.....

7. hayırlı olsun,ya 42! diye bi grup yokmuydu :D

8. valla yapılan internet araştırmalarında görünmüyor :D zaten 2 güne tescillenecek isim... onlar düşünsün :D

9. ismin tescili için, notere gitmek yerine, çalıştığınız bir barın sahibiyle bu grup adı altında ticari ilişkiye girdiğinizi belirtecek bir belge imzalarsanız, sanırım hukuki olarak daha geçerli oluyor. aklınızda bulunsun.

başarılar.

10. peki bu kullanıcı kişisi,levent abi mi oluyor ? :roll:

11. 42 de güsel yakışır her türlü ama antalyaya gelmicekmisiniz bidaha bakınız burda müzik dinlemek isteynler var ilk başta müge yani ben olmak üzere...

12. antalya konusunda bir kaç girişimimiz oldu ama hakan abi pek ses çıkarmadı :D

13. bu arada küçük bir uyarı :) grubun yeni adı 42! ... 42 diil :D:D

14. yeni isminiz hayırlı olsun bende size çok isim düşünmüştüm ama bulamadım görüşmek üzere...

15. bence the ratz daha iyiydi ama hadi bu da hayırlara vesile olsun efenim diyerek hemen yeni gruba tam levent'lik bi şarkı önereyim :

arctic monkeys--fake tales of san fransisco

çanakkale'den sevgiler bu arada...şov gooz on bros :)

16. hazırlık aşamasında bir şarkıydı zaten :) choo choo yaptık .. sıra fake tales of san fransisco da :)

17. ii de oldu valla choo choo :D

18. o zaman iggy pop'tan down on the street olsun isteğimiz paşam. 42! denince bu şarkı hatırlansın..o derece saglamdır yani :)

19. levent'im bi de ortaya yana dönerli bi Linval Thompson--i love mariujana cekerseniz şahane olur..gozlerinizden operim hehe...

20. ha dersen ki bulamiyorum ben o sarkiyi; eurotrip adlı filmin soundtrackinde mevcuttur..onu da hatirlatiim...

Bu Sayfayı Paylaş