42! ( ex. Repertoire Dogs - İzmir)

favori grubumdur izmirde.çok kaliteli müzik yaparlar.istedikleri şeyleri çalarlar her zaman.piyasa pek ilgilendirmez onları.buna rağmen çok büyük bi dinleyici kitleleri vardır.
abilerime burdan saygılarımı sunuyorum ve onlara yeni isimleriyle başarılar diliyorum.

süper tutulan gruptur kendileri bende çok vede pek sewerek dinler haz duyarım kendilerinden...yeni isimle yeni yılda başarılar sallayın ortalığı

Artcore biladerin dediğine bakılırsa halilciim boşuna kastırıyoz repertuar repetuar diye :D... olsun ama ilgilenilmek çok güzel gene de... herkesin ama herkesin yeni yılını kutlarım...

Bodrum kule barı biz çok sevdik. Sayın Engin Yörükoğluna da sahnemize şeref verdiği için çoook teşekkür ederiz... Gurur duyduk bir rock efsanesiyle çalmaktan. şubat ayında da programlar devam edecek, ilgilenenlere duyurulur..

çarşamba gecesi yalnız bıraktık kendilerini..
ancak keyifle müzik dinleyebilmek için kalktım gittim, yine çok eğlendim..
sahnelerine davet ettiler sağolsunlar..
ayrıca sadece 3-5 kişinin bileceği özel durumuma da anlayış gösterdiler, kırmadılar ve bi şarkıda gitar elimde, mikrofon önümde çaldık söyledik..
iyi ki varsınız.. çarşamba görüşmek üzere..

hey gidim hey ! az dinlemedi idim zamanında sizi.. arkadaşlarımla sıradaki parçanın ne olacağına dair iddaya bile giriyoduk, o kadar ezberlemiştik yani :D

hehe biz de girsekmi acaba iddiaya " bundan sonra ne çalcaz " diye :9 neyse bu gece yani20 ocakta guardianda çıkıcaz... haberiniz ola !!!

bazı gruplar pas yaptı kulaklarda, onları temizleyip bilgilerimi tazelemeye gelcem işallah en kısa zamanda ;)

yazın alibarda kulaklarımızı şenlendiren iyi bir grup bütün grup elemanları başarılıydı :) başarılarınızın devamını dilerim

Geri