Fender Fıtratocaster Almak Istiyorum, Tavsiyeleriniz.

'Forum Meydanı' forumunda Telecast tarafından 25 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Malum Fender müzik işinin fıtratında var, ben de bir Fender Fıtrat almak istiyorum. Ne dersiniz?

not: bu başlık gündelik hayatımıza yerleşen ''fıtrat'' sözüyle alakalı tamamen şaka amaçlı bir başlıktır, lütfen bu amacından başka şeyler düşünmeyiniz, çünkü düşünmek bizim fıtratımızda var.

2. Ben size Fender Hazmaster tavsiye edeyim ...

Müzikten haz almak istiyorsanız, Hazmaster

3. Hic denememistim onu, ilgincmis gercekten, SRV'de falan varsa bir deneyeyim.

erenkavukcu bunu beğendi.
  4. Dostum fender fitrat bize dayatilan model bence bagimsiz ve ozgurce dusun ve gene fender sittirat en guzeli :)

5. 10547605_739043782832297_1389388237331769600_n.png

6. ben @helalmustafaabi 'den rakuncaster tavsiye ediyorum :D dertsiz tasasız gitar...

devastator bunu beğendi.
  7. Emrah abinin gitar projesi cidden mantikli, ben onun bir diger versiyonu olan tussuz piyano ve deligi kapali saksafonla ugrasiyorum su an. Ses cikartabilirsem haber vericem.

CanberkPolat ve patlakkulak bunu beğendi.
  8. Ahaha ya harikasiniz ^_^

9. Bunlar hep paralel sapçıların işi. Paralel sapçıların trossrodlarına gireceğiz. EYYY LED ZEPPELİN!!!!

led-zeppelin-650.jpg

CAJEMIR, devastator, 1nsane ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  10. Led Zeppelin dinlemeyi sizden ogrenecek degiliz.

devastator bunu beğendi.
  11. Marşallah anfisiz dadı çıkmaz onun.

devastator, O.2. ve erenkavukcu bunu beğendi.
  12. Fıtratocaster ile olmaz o iş. Senin çaren Telefaster.

13. Yurt dışından getirt. Türkiye distribitörleri yoluyla göndeirlenler traş. kıvılcım falan hikaye yani. Bi Almanya da mustang çaldım bir de burdaki mustang le çaldım alakası yok birbiriyle. Manyetikleri görsel aynı marka aynı ama bobin sarımları falan hep farklı. Zaten insanlar artık kendi gitarını yaptırıyor seri üretimler berbat

izzzyy bunu beğendi.
  14. Ben Fenderbahçe taraftarı olarak kesinlikle Fıtratocaster tavsiye ederim. Ne demişler; "At, Avrat, Fıtrat".

patlakkulak bunu beğendi.
  15. ender'in rte signature modelleri var o eski fıtrat tonlarını bulabiliyorsunuz o gitarlarda. gittiğim bir gitar mağazasında satıcı bana full ampullü reza boogie bilal rectifier bir amfi ile denetmişti modelleri duyduğumda inanamamıştım şaka gibiydi tonlar.

16. Sırf RTE diya alınmaz o bence ya :)

patlakkulak bunu beğendi.
  17. Ondaki rezonans başka markalarda yok :D

patlakkulak, CAJEMIR ve nihilist bunu beğendi.
  18. Kısmet :)

19. Fender' i karneyle alıyodunuz be karneyle

Hz.Zeus, patlakkulak, Clamper ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  20. Ama zamanında standartını 700 dolara Ferit Amca satardı, şimdiki gibi avroları bayılmazdık. Hey gidi günler ve Ferit Amca zihniyeti!

nihilist bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş