Bursa Rock City Kültür Derneği

'Forum Meydanı' forumunda darKGuitarisT tarafından 28 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

 1. Bursa'da yeni kurulmuş olan bir dernektir. Amacı Bursa'da köşe bucak dağılmış eski Rock City ruhunu benimseyen dinleyici ve müzisyenleri tekrar ortaya çıkarıp bir çatı altına toplamak, eski Rock City ruhunu tekrar yüceltmektir.
  Resmi web sitesi :

  Bursa Rock City Kültür Derneği
   
  jinop ve Kutay_ bunu beğendi.
 2. Bi ara uğrayayım hatta ve hatta üye olayım :)
   
 3. Fikir olarak çok başarılı, umarım uzun soluklu güzel çalışmalara imza atarsınız. Yardım adına elimizden bir şey gelirse yapmaya hazır olduğumu ekleyerek, başarılar dilerim
   
 4. 90'larda Bursa'yı gerçekten de Rock City olarak bilirdik. Nedir şu anda durum bilmiyorum. Ama 20 yıl öncesine göre iyice muhafazakarlaştığı kesin. Başarılar.
   
 5. 2,5 yıldır Bursa'da yaşıyorum, eski hali iyiymiş gerçekten ama şu anki haline olsa olsa İmam City diyebiliriz.
   
 6. Mahfel mi neydi bir yer vardı sonra bi parkta konserler olurdu Özgür ögöz falan vardı bi ara Bursa baya extreme metalci doluydu umarım o günlere döner.
   
 7. Olumlu yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bizim de amacımız Bursa'yı tekrar eski haline döndürmek birçok organizasyonlarla Türkiye de tekrar adından bahsettirmek. Üyelik alımlarımız yakında açılacaktır. Türkiyenin her yerinden bize katılmanız için sabırsızlanıyoruz. Tabi ki birlikten kuvvet doğar. Alabileceğimiz her türlü yardıma açığız.

  Web sitemiz :

  Bursa Rock City Kültür Derneği

  Facebook adreslerimiz :

  Bursa Rock City Kültür Derneği | Facebook

  Facebook

  Lütfen takipte kalın ;)
   
  antbalci bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş